Youtubeři

11. září 2017 16:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Fattyho bývalá holka zaútočila na Kazmu a poslala mu tento drsný vzkaz! Vážně podporuje týrání zvířat?

Známý internetový provokatér si musel vyslechnout celkem závažné obvinění.

Sára Holanová je v internetovém rybníčku známá nejen jako bývalá přítelkyně FattyPillowa, ale také jako věčná ochránkyně zvířat, která se kvůli množírnám či domnělému týrání pustila ve svých videích již do několika slavných youtuberů či youtuberek. A nyní si vybrala další slavnou oběť, populárního baviče Kazmu!

Ten si totiž nedávno se svou přítelkyní, modelkou Andreou Kalousovou, pořídil malé koťátko, s nímž se ihned pochlubil na sociálních sítích, a dokonce mu založil vlastní instagramový profil. Zároveň se ovšem pochlubil, že kotě má teprve 6 týdnů. A právě to Sáru rozzuřilo doběla.

Na svém Facebooku tak na Kazmu ostře zaútočila. V zákoně je totiž napsáno, že koťátko může být odstaveno a tedy i prodáno minimálně až po 84. dni po narození. Podle ní se tak prokazatelně jedná nejen o porušení zákona, ale také týrání zvířat. A nejspíš tím chce Sára naznačit, že právě to Kazma svou koupí domácího mazlíčka podporuje.

„Naivně čekám, že člověk s takovým slovem bude aspoň znalej, když už si pořizuje zvíře. Bohužel,“ napsala Sára na svůj profil a poslala tím Kazmičovi drsný vzkaz. Něco nám ale říká, že zrovna on si z jejích slov příliš mnoho dělat nebude. Co si myslíte vy? Jednalo se o Kazmovu neuváženost, nebo se na sebe Sára snaží pouze upozornit?

Sdílejte článek

Přečtěte si také