Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

GALERIE: Fattyho bývalá holka zaútočila na Kazmu a poslala mu tento drsný vzkaz! Vážně podporuje týrání zvířat?

Známý internetový provokatér si musel vyslechnout celkem závažné obvinění.
Vydáno: 11.09.2017
Co napsala Sára o Kazmovi?

Sára Holanová je v internetovém rybníčku známá nejen jako bývalá přítelkyně FattyPillowa, ale také jako věčná ochránkyně zvířat, která se kvůli množírnám či domnělému týrání pustila ve svých videích již do několika slavných youtuberů či youtuberek. A nyní si vybrala další slavnou oběť, populárního baviče Kazmu!

Ten si totiž nedávno se svou přítelkyní, modelkou Andreou Kalousovou, pořídil malé koťátko, s nímž se ihned pochlubil na sociálních sítích, a dokonce mu založil vlastní instagramový profil. Zároveň se ovšem pochlubil, že kotě má teprve 6 týdnů. A právě to Sáru rozzuřilo doběla.

S kým chodí Kazma?

GALERIE: Provokatér Kazma přiznal, že chodí s touhle sexy misskou! Podívejte se na její nejžhavější fotky!

Na svém Facebooku tak na Kazmu ostře zaútočila. V zákoně je totiž napsáno, že koťátko může být odstaveno a tedy i prodáno minimálně až po 84. dni po narození. Podle ní se tak prokazatelně jedná nejen o porušení zákona, ale také týrání zvířat. A nejspíš tím chce Sára naznačit, že právě to Kazma svou koupí domácího mazlíčka podporuje.

„Naivně čekám, že člověk s takovým slovem bude aspoň znalej, když už si pořizuje zvíře. Bohužel,“ napsala Sára na svůj profil a poslala tím Kazmičovi drsný vzkaz. Něco nám ale říká, že zrovna on si z jejích slov příliš mnoho dělat nebude. Co si myslíte vy? Jednalo se o Kazmovu neuváženost, nebo se na sebe Sára snaží pouze upozornit?

 

Fattyho holka vs. Týnuš Třešničková

VIDEO: Fattyho holka drsně útočí na Týnuš Třešničkovou! Vážně sexy youtuberka podporuje zabíjení zvířat?

Rozešli se v přímém přenosu!

VIDEO: Konec slavného youtuberského páru! Fatty se rozešel se Sárou Holanovou! Dal jí kopačky během streamu

Reklama
Článek je zařazen v: kočka, Kazma, Sára Holanová, drsný vzkaz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama