návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Provokatér Kazma přiznal, že chodí s touhle sexy misskou! Podívejte se na její nejžhavější fotky!

Kazma je opravdu klikař.
Vydáno: 26.05.2017
S kým chodí Kazma?
Autor: Instagram.com a One Man Show S kým chodí Kazma?

Tak je to konečně venku. Už dlouho se spekulovalo o tom, že obávaný bavič Kazma skrývá ve svém soukromí novou přítelkyni. Šuškalo se, že jeho postýlku několik měsíců tajně zahřívá samotná česká Miss World z roku 2015 Andrea Kalousová. Pár ale nechtěl tyto drby dlouho komentovat a Kazma jenom s úsměvem mlžil. Až nyní se konečně rozhodli jít s pravdou ven.

Podívejte se na Karlovy nejšílenější scény.

Tohle jsou nejšílenější scény Karla z Prostřeno! Všimnete si za erekcí a zaseklou rakví Kazmy?

Dvacetiletá Andrea totiž deníku Blesk vztah s internetovým postrachem konečně přiznala, i když žádné další pikantnosti bohužel neprozradila. Nechce proto prásknout ani to, jak se dvojice vůbec dala dohromady. „Naše seznámení bylo velmi romantické. Zatím si to necháváme pro sebe, ale někdy to třeba prozradíme. Samozřejmě to celé vymyslel on,“ řekla Blesku šťastná Andrea. „Doma je určitě jiný, než ho všichni znají. Jsem opravdu šťastná,“ dodává modelka a my doufáme, že se nejedná jen o část dalšího z jeho triků.

Nutno totiž říct, že Kazma má opravdu parádní vkus. Andrea je totiž opravdová kráska, která se nebojí se svým sexy tělíčkem pravidelně provokovat na sociálních sítích. A v jejím případě je opravdu na co se dívat.

Že by další nepovedený žert známého provokatéra?

FOTO: Další podvod, nebo tragédie? Jak je to doopravdy s brutální Kazmovou bouračkou?

Vážně se tohle stalo?

Provokatéra Kazmu brutálně napadla ochranka Justina Biebera! Nejde ale o jeho další pohádku?

Článek je zařazen v: Andrea Kalousová , Kazma , přítelkyně

reklama