Showbyznys

26. května 2017 14:21

redakce Prima Lajk

GALERIE: Provokatér Kazma přiznal, že chodí s touhle sexy misskou! Podívejte se na její nejžhavější fotky!

Kazma je opravdu klikař.

Tak je to konečně venku. Už dlouho se spekulovalo o tom, že obávaný bavič Kazma skrývá ve svém soukromí novou přítelkyni. Šuškalo se, že jeho postýlku několik měsíců tajně zahřívá samotná česká Miss World z roku 2015 Andrea Kalousová. Pár ale nechtěl tyto drby dlouho komentovat a Kazma jenom s úsměvem mlžil. Až nyní se konečně rozhodli jít s pravdou ven.

Dvacetiletá Andrea totiž deníku Blesk vztah s internetovým postrachem konečně přiznala, i když žádné další pikantnosti bohužel neprozradila. Nechce proto prásknout ani to, jak se dvojice vůbec dala dohromady. „Naše seznámení bylo velmi romantické. Zatím si to necháváme pro sebe, ale někdy to třeba prozradíme. Samozřejmě to celé vymyslel on,“ řekla Blesku šťastná Andrea. „Doma je určitě jiný, než ho všichni znají. Jsem opravdu šťastná,“ dodává modelka a my doufáme, že se nejedná jen o část dalšího z jeho triků.

Nutno totiž říct, že Kazma má opravdu parádní vkus. Andrea je totiž opravdová kráska, která se nebojí se svým sexy tělíčkem pravidelně provokovat na sociálních sítích. A v jejím případě je opravdu na co se dívat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také