Youtubeři

13. června 2017 11:36

redakce Prima Lajk

VIDEO: Konec slavného youtuberského páru! Fatty se rozešel se Sárou Holanovou! Dal jí kopačky během streamu

Jeden z nejslavnějších internetových párů je nejspíš navždy minulostí.

Tak tohle nikdo nečekal! Vztah slavného streamera FattyPillowa se Sárou Holanovou byl na youtuberském rybníčku považován za ten nejvíce idylický a mnozí náctiletí si jejich lásku brali za vzor. Zdálo se, že je nemůže nic rozdělit, a fanoušci si mysleli, že zrovna tento internetový pár vydrží i ty největší překážky. Jenže velká láska je nejspíš navždy u konce. Fatty totiž velmi nepříjemně šokoval všechny fanoušky a se Sárou se za velmi výbušné situace po dlouhodobém vztahu rozešel!

Jejich rozchod proběhl za velmi dramatických okolností, během Sářina streamu na Twitchi! Pár se začal během přenosu na chatu hádat a z obou stran údajně začala padat nehezká slova. Fatty se ovšem neudržel a na chatu se před všemi fanoušky se Sárou prakticky rozešel! Fanoušci byli v naprostém šoku, mnozí youtuberovi ihned nadávali a Sára začala během přímého přenosu brečet.

Obě internetové hvězdy už se svým fanouškům za dramatickou hádku omluvily. Jak se se ale zdá, krizi se jim vyřešit nepovedlo a rozchod je opravdu definitivní. Oba aktéři prosí své fanoušky o několik dní klidu. Zatímco se Sára snaží co nejrychleji vystěhovat, Fatty láká fanoušky na svou novou éru. Jejich příznivci se ovšem z bouřlivého rozchodu nemohou vzpamatovat a doufají, že se pár dá ještě za několik týdnů dohromady.

To se ovšem nezdá po jejich vyhroceném konfliktu příliš pravděpodobné a fandové se už pomalu rozdělují na dva nesmiřitelné tábory, jež toho druhého youtubera odsuzují. A to i přesto, že se celou pravdu okolo jejich rozchodu asi nikdy nedozvíme. Z následujícího úryvku ze streamu, který už Sára pochopitelně smazala, se budou jejich příznivci vzpamatovávat asi ještě hodně dlouho. Snad se tedy obě internetové hvězdičky oklepají z rozchodu co nejdříve.


Přečtěte si také