VIDEO: Fattyho holka byla zavřená 12 hodin v kleci a poslala drsný vzkaz Týnuš Třešničkové! Proč to udělala?

Podívejte se, co zde prožívala.

Přítelkyně streamera Fatty Pillowa je známá svým bojem proti týrání zvířat, kvůli němuž se často nebojí zaútočit také na ostatní youtubery. Tentokrát šla ale ve svém boji za ochranu zvířat ještě dál. Nechala se totiž zavřít na 12 hodin do klece! Udělala to v rámci projektu Měsíc v kleci, který chce podpořit zákaz kožešinových farem v České republice.

Klec pak byla umístěna na pražském Malostranském náměstí, aby ji politici cestou do práce mohli vidět. Sára se pak během celého dne natáčela a zaznamenávala tak fanouškům své dojmy. A byla to evidentně opravdu síla!

Fattyho přítelkyni totiž několikahodinové sezení v kleci psychicky opravdu vyčerpávalo. Nemohla se totiž smířit s faktem, že mnoho lidí dělali, že ji v kleci nevidí, a o tento problém se vůbec nezajímali. Ve svém hněvu se pak zaměřila zejména na youtuberku Týnuš Třešničkovou, které opravdu nemůže přijít na jméno.

Internetová hvězdička si totiž nechala udělat řasy z kožichu, konkrétně z norka. Společnost, od níž Týnuš řasy má, se sice hájí tím, že zvířata u nich v klecích netrpí. Sára ovšem už s tím ovšem delší dobu hlasitě nesouhlasí. Třešničková tak toto odporné týrání a zabíjení zvířat podle Sáry podporuje. Nesouhlasí také s Týnušinou zálibou v kožiších či faktem, že na internetu vesele maže negativní komentáře.

Při své zpovědi proto Sára řekne, že Týnuš opravdu nesnáší a nechápe, jak může být někdo takto necitlivý a myslet pouze na svůj vzhled. Sára pak doufá, že její snaha bude mít zasloužený výsledek a kožešinové farmy v Čechách opravdu skončí. Obáváme se ale, že ani na tyto drsná slova nebude její youtuberská konkurentka nijak reagovat.


Přečtěte si také