návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

Šok! Fattymu přišla domů bomba! Na místě zasahovala policie i pyrotechnici! Co se stalo?

Na tento zážitek oblíbený streamer jen tak nezapomene!
Vydáno: 03.05.2017
Stal se Fatty terčem útoku?
Autor: facebook.com Stal se Fatty terčem útoku?

Populární youtuber FattyPillow je známý opravdu vřelým vztahem ke svým fanouškům, kteří mu posílají na jeho P. O. BOX i ty největší šílenosti. Jeden z jeho dětských příznivců to ale  malinko přehnal. Když totiž Fatty otevíral doma dárky, uviděl balíček zabalený v alobalu, který připomínal bombu!

Balíček totiž obsahoval časovač, podezřelé drátky a instrukce k otevření. Fatty s přítelkyní Sárou měli nejdříve z dárku legraci. Vzkaz totiž napsalo dítě a oni si mysleli, že se jedná o vtip. Po chvilce mu ovšem začalo docházet, že to možná nebude legrace a bál se krabici otevřít. Místo toho s balíčkem raději běžel na blízké opuštěné pole a ihned zavolal policii!

Jak mu chutnal Jirkův burger?

Fatty drsně útočí na Jirku Krále a snědl jeho speciální burger. Neuvěříte, jak mu chutnal

Ta situaci nepodcenila a na místo dorazili dokonce i pyrotechnici! I přes děsivá opatření se ale naštěstí hororový scénář nenaplnil. První rentgen prý sice ukazoval, že by se mohlo jednat o nástražný výbušný systém, poté však pyrotechnici zjistili, že se jedná o atrapu. Fatty si pak musel zažít další horké chvilky na kriminálce, kam musel ihned k výslechu. I přesto, že se jednalo o atrapu, ovšem policie vyhodnotila Fattyho postup jako správný. Situace totiž mohla být opravdu vážná! „Pokud bychom prý zavolali, že takovouto věc máme doma, museli by evakuovat při nejlepším celý náš dům. Možná i přilehlé,“ napsal Fatty na svém Facebooku.

Youtuberovi je pak sice jasné, že se jednalo jen o neuvážený žert dětského fanouška, stejně však neskrývá své zděšení. I přesto, že se jednalo o mechanismus, jenž měl ukázat pouze Fattyho jméno, mohlo kvůli drátům klidně dojít i k požáru či jiné katastrofě. Zděšený Fatty proto vzkazuje příznivcům, aby příště při posílání dárků více přemýšleli, a pro jistotu ruší svůj fanouškovský P. O. BOX. Nechce totiž podobně vyhrocené chvíle zažívat znovu. A my se mu vůbec nedivíme.

Fattyho holka vs. Týnuš Třešničková

VIDEO: Fattyho holka drsně útočí na Týnuš Třešničkovou! Vážně sexy youtuberka podporuje zabíjení zvířat?

Jak vypadal Fatty zamlada?

GALERIE: Tohle že je Fatty? Slavný youtuber se pochlubil fotkou z dětství. Vůbec si na ní není podobný!

Článek je zařazen v: bomba , Sára Holanová , Fatty Pillow

reklama