Jak mu chutnal Jirkův burger?
Autor: youtube.com a facebook.com Jak mu chutnal Jirkův burger?

Fatty drsně útočí na Jirku Krále a snědl jeho speciální burger. Neuvěříte, jak mu chutnal

Publikováno: 02.05.2017
Populární streamer se opět opřel do slavného youtubera a své největší nemesis. Jak mu chutnal Jirkův speciální hamburger?
Jirka Král
Jirka Král
Jirka Král byl jedním z nejslavnějších a nejúspěšnějších českých youtuberů. Narodil se 5. ledna... Přečíst celé

reklama

O Fattym je  známo, že nemá příliš v lásce internetovou hvězdu Jirku Krále a nevynechá žádnou příležitost, při níž si může do svého “nepřítele“ drsně rýpnout. Když tedy Jirka začal před pár týdny prodávat v řetězci McDonald's svůj speciální hamburger, bylo jen otázkou času, než si toho provokatér a gurmán Fatty Pillow všimne. A on už Jirkův burger opravdu ochutnal a zhodnotil netradiční burger tak, jak všichni jeho fanoušci očekávali.

FattyPillow a nové video

Fattyho nejvtipnější video je tady! Youtuber v něm popisuje, jak mu doktorka nechtěla sáhnout na penis!

Ve svém novém videu tak Fatty přichází s docela vtipnou historkou, ve které líčí, jak vtipně si musel jídlo objednávat a jak trapně se přitom cítil. Neopomene si přitom do Jirky samozřejmě párkrát rýpnout a dodává, že původně si chtěl hamburger koupit proto, aby mohl počůrat jeho speciální obal s Jirkovým jménem. To se ovšem nakonec nepovedlo a on burger přece jen nakonec snědl. A jak mu chutnal? Jedná se podle něj o úplně obyčejný hamburger, jenž má navíc pouze slaninu a není na něm vůbec nic zajímavého. I přesto si ale toto rýpnutí na Jirkovu adresu nemohl odpustit.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Fatty Pillow - Jirkův burger

 

Fattyho holka vs. Týnuš Třešničková

VIDEO: Fattyho holka drsně útočí na Týnuš Třešničkovou! Vážně sexy youtuberka podporuje zabíjení zvířat?

S kým chodí Jirka Král?

Gogo a LucyPug mají nástupce! Youtuber Jirka Král se pochlubil svou holkou. Chodí s touhle sexy blogerkou!

reklama