VIDEO: Fattyho holka drsně útočí na Týnuš Třešničkovou! Vážně sexy youtuberka podporuje zabíjení zvířat?

Slavný streamer a jeho přítelkyně se brutálně opřeli do jedné z našich nejhezčích youtuberek. Co si o ní myslí?

Přítelkyně Fatty Pillowa, Sára Holanová, je delší dobu známá tím, že bojuje proti týrání zvířat a nebojí se při té příležitosti drsně zaútočit také na slavné youtubery. Tentokrát si vzala na paškál youtuberskou krásku Týnuš Třešničkovou, která se proslavila zejména svými uniklými nahými fotkami a tím, že si nechala zvětšit prsa. Sáru ale naštvala ze zcela jiného důvodu.

Internetová hvězdička si totiž nechala udělat řasy z kožichu, konkrétně z norka. Společnost, od níž Týnuš řasy má, se sice hájí tím, že zvířata u nich v klecích netrpí. Sára ovšem hlasitě nesouhlasí a divákům jasně popisuje, v jak strašlivém prostředí zvířata ve skutečnosti žijí. Dočkáme se dokonce i drastických záběrů, z nichž vám nebude příliš dobře.

Třešničková tak toto odporné týrání a zabíjení zvířat podle Sáry podporuje. Nesouhlasí také s Týnušinou zálibou v kožiších či faktem, že na internetu vesele maže negativní komentáře. Týnuš pak označuje dokonce za slepici, která pro svou krásu udělá cokoliv. V jejím boji jí pak samozřejmě podporuje také sám Fatty, které se na svém profilu do Týnuš také ostře pustil. Uvidíme, zda na drsné útoky bude Týnuš nějak reagovat. Má dvojice podle vás pravdu, nebo je jejich reakce krapet přehnaná?

Připomeňte si ještě jednou nahé fotky Týnuš Třešničkové. Ale pozor, pouze pro starší 18 let!


Přečtěte si také