VIDEO: Fattyho holka sprostě útočí na DenisTV! Vážně známý youtuber lže a může za smrt svého psa? Jak se brání?

A co si o kauze myslí známý provokatér PeeetaaaTV?

Přítelkyně FattyPillowa, Sára Holanová, už nějaký čas aktivně bojuje proti psím množírnám a ostře vystupuje proti youtuberům, kteří si odsud svého mazlíčka pořídí. A tentokrát se po čase opět pustila do známé internetové hvězdy DenisTV, který si podle ní pořídil psa z nechvalně známé množírny, kde psi žijí v těch nejhorších podmínkách. To je ovšem pouze začátek jejího děsivého obvinění.

DenisTV totiž po pouhých pár dnech svého nového psa vyměnil za jiného! Jako důvod nesmyslného činu pak uváděl, že si zkráka pejsek s jeho starším mazlíčkem nerozuměli. Podle Sáry ovšem Denis svým fanouškům naprosto lže. Psa totiž podle jejích informací vyměnil kvůli tomu, že byl nemocný a nyní už je zřejmě po smrti!

Její slova pak potvrdil také známý hejtr PeeetaaaTV, jenž se do Denise za jeho jednání se zvířaty brutálně pustil. Podle nich Denis všem jen lže a fanouškům by měl konečně říci pravdu. On ale místo toho mlčí a tvrdí, že ho Sářiny řeči nezajímají. Vážně vyměnil svého mazlíčka jako pár bot, a může tak nepřímo za jeho případnou smrt, nebo s jejich obviněním nesouhlasíte?


Přečtěte si také