VIDEO: Fattyho otevřená zpověď! Youtuber se bojí smrti! Proč stále nemůže zhubnout?

Čeká známého streamera zásadní proměna?

Internetová hvězda FattyPillow je známá nejen díky svým šíleným videím, ale také své nadváze, za niž se rozhodně nestydí. Jenže i když se svými přebytečnými kily rád prezentuje, i jeho už začíná tloušťka velice trápit. Přiznal se k tomu v novém videu, kdy odpovídal na otázky fanoušků. A hned první otázka se týkala právě jeho váhy.

Fatty pak přiznal, že nadváha ho netrápí kvůli vzhledu, ale zejména kvůli zdraví. Youtuber, který bere antidepresiva, přiznává, že jeho psychické problémy jsou spjaty právě s nadváhou a tím souvisejícím strachem o život. FattyPillow se totiž velmi bojí smrti a ze slova infarkt má téměř noční můry. Ví totiž, že při jeho životním stylu k němu nemál příliš daleko.

Už nějakou dobu totiž ví, že se svým tělem musí něco dělat a dokonce měl pro fanoušky připraven internetový projekt týkající se jeho drastické proměny. Jeho snahy ovšem zatím vždycky ztroskotaly na jeho slabé vůli a zaběhnuté rutině, kdy si svou špatnou životosprávu nemohl odpustit. Youtuber ale svým příznivcům slibuje, že brzy se do slíbené proměny opravdu pustí. Chce totiž začít dříve, než začne být opravdu pozdě. Držíme mu palce, ať k tomu konečně nalezne dostatek sil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také