GALERIE: Šok! Drsný spor mezi Fattym a Králem! Jirka mu přebral jeho bývalého kamaráda a pravou ruku Daemona!

Špatně vztahy mezi slavnými youtubery asi jen tak neskončí.

Youtuber FattyPillow je už delší dobu známý tím, že zrovna nemá v lásce svého kolegu Jirku Krále. Z populární internetové hvězdy si dělá ve svých videích často srandu, napadá ho a nebojí se ani urážek. Nyní ale dostal tak trochu nečekanou ránu. Jirka Král totiž před nedávnem najal svého nového střihače. A tím není nikdo jiný, než Fattyho dlouholetý kamarád a spolupracovník Daemon!

Daemon platil v youtuberské komunitě za Fattyho pravou ruku, která svými střihy dopomáhá k jeho úspěchu. Před koncem loňského roku se ale dvojice ošklivě pohádala a Fatty ho vyhodil ze svého bytu, kde s ním a Sárou Daemon bydlel. A nyní přijal práci u Fattyho největší nemesis, Jirky Krále.

Pillow pak tuto zprávu nenesl dvakrát dobře, a když se Jirka překvapivě vyjádřil k jednomu z jeho příspěvků, Fatty si do něj musel rovnou rýpnout. Král se snažil situaci vyřešit s chladnou hlavou, Fatty ovšem útočil dál a nakonec se do konverzace zapojil i sám Josef Schejbal aka Daemon, s nímž si jeho bývalý kamarád vyměnil dosti ostrá slova.

Známý streamer pak nemůže pochopit, jak mohl vzít Daemon práci u někoho, z něhož si dělali společně několik let legraci. Daemon tak kvůli penězům prý zradil své názory a najednou se chová zcela jinak. Opravdu šel Daemon za penězi, nebo se jedná o jeho menší mstu? Tito bývalí kamarádi už se asi jen tak nesmíří. Jirka Král pak svého “protivníka“ Fattyho a jeho fanoušky zase jednou nechtěně naštval.

Sdílejte článek

Přečtěte si také