Youtubeři

31. prosince 2016 11:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šok! Fatty vyhodil svou pravou ruku Daemona! Znamená to konec jeho největší slávy?

Populární streamer se zbavil svého nejbližšího spolupracovníka. Co se mezi nimi stalo?

Jméno youtubera a streamera Daemona možná některým z vás příliš neřekne. Fanoušci FattyPillowa ale hned vědí, o koho se jedná. Jde totiž o jeho dlouhodobého spolupracovníka, jenž byl s internetovou hvězdou od jeho streamujících počátků a stříhal mu všechna videa. Hlavně byl ovšem jeho velikým kamarádem, který s Fattym a jeho přítelkyní Sárou bydlel. Jenže s tím už je nyní konec.

Sehraná dvojice se totiž v posledních měsících začala podle Fattyho odcizovat. Jejich osobní problémy a ostré hádky nakonec došly tak daleko, až youtuber vyhodil Deamona ze svého bytu a ihned s ním ukončil svou spolupráci. O důvodech a celé situaci se pak dopodrobna vyjadřuje v tomto videu. Fanoušci jsou z celé situace v šoku, a někteří se dokonce v komentářích obávají toho, co bude dál.

Právě Daemonův střih videí byl totiž podle nich pro Fattyho tvorbu zásadní a mohl za spousty vtipných situací. Příznivci se proto obávají toho, že kvalita jeho střihu a videí bude teď klesat. Přišel Pillow opravdu o nenahraditelnou oporu, která může ohrozit jeho youtuberskou kariéru, nebo se streamer nemá čeho bát? To nejspíš ukáže až čas.

Sdílejte článek

Přečtěte si také