VIDEO: Fattyho holka sprostě útočí na Goga a ostatní youtubery! Nadává jim a obviňuje je z týrání. Co ji tak vytočilo?

Fattyho přítelkyně Sára se naštvala na tuzemskou youtuberskou scénu. Nechají si ostatní její nadávky líbit?

Tak to vypadá, že drahá polovička FattyPilowa Sára Holanová má stejně prořízlý jazyk jako její slavný partner. Ve svém nejnovějším videu se totiž ostře pustila do slavných českých i slovenských youtuberů, které se nebála označit vulgárními výrazy! Nelíbí se jí totiž trend youtuberů pořizovat si psy v rozšířených množírnách, tedy bez důležitého průkazu původu.

Zvířata v těchto množírnách žijí v děsivých podmínkách a Sáry, která vystudovala psí chovatelství a bojuje proti týrání zvířat, se tato problematika velmi dotýká. A internetovým hvězdičkám se to proto rozhodla pořádně vysvětlit.

Sára se je tak nebála obvinit z toho, že svou ignorancí a příspěvky na sociálních sítích vesele propagují tento špinavý byznys množíren, přecpané útulky a hlavně kruté týrání zvířat. Nejvíce to pak od ní schytala slovenská hvězda Gogo, na němž nenechala nit suchou. Jejímu útoku však neunikl například ani DenisTV nebo Datel. Svůj názor i všechny argumenty potom pořádně zdůvodnila a za svým drsným útokem si skálopevně stojí. Přehnala to, nebo podle vás jen prostě konečně řekla pravdu? A otevře tímto ostatním youtuberům oči?

Sdílejte článek

Přečtěte si také