Youtubeři

17. července 2016 19:07

Tereza Javorová

ŠOK! Fattyho holka je youtuberka! Lady Pillow navíc vybrala na streamu přes 70 tisíc korun. Pro koho je má?

Fattyho holka Sára Holanová, kterou dnes už všichni znají spíše jako Lady Pillow, šlape svému drahému na paty! Zdá se, že se z ní stala úspěšná youtuberka, co na tom dobře vydělává. Protože má Sára ale dobré srdce, peníze si nenechá pro sebe...

Je to pár hodin, co Sára Holanová ukončila na Twitchi stream, při kterém vybírala peníze. Její přítel Fatty Pillow ji v tom nadšeně podporoval, a dokonce vyzval své fanoušky, aby na stream mrkli a Sáře poslali nějakou tu kačku. Pár si však nešetří na nějakou hogo fogo dovolenou, nýbrž dělá dobrý skutek!

Sára totiž vystudovala chovatelství psů a dlouhodobě se zajímá zvláště o opuštěné a týrané pejsky. Prostřednictvím streamu se tak rozhodla na ně vybrat peníze a... povedlo se! Fanoušci jí v charitativní aukci poslali přesně 76 510 Kč! Na oplátku pak mohli získat třeba podepsaná Fattyho sluchátka.

Sára i Fatty jsou dojatí. Tolik dobroty od svých fanoušků ani nečekali. Sára si navíc vyzkoušela, že jako youtuberka má celkem úspěch... Je tedy nástupnicí krále všech youtuberů FattyhoPillowa?

Sdílejte článek
Štítky peníze Fatty

Přečtěte si také