GALERIE: Nejslavnější youtuberský pár opět spolu?! Gogo a LucyPug se chlubí romantickými fotkami. Vážně se dali opět dohromady?

Stará láska nerezaví?

Je to teprve pár měsíců, co československá youtuberská scéna prodělala jeden z nejvíce šokujících rozchodů. Nejslavnější slovenský youtuber Gogo se tehdy po mnoha letech rozešel s krásnou LucyPug. Důvodem bylo, že jejich povahy byly stále rozdílnější a pouto mezi nimi čím dál chladnější. Stále ovšem zůstali v blízkém kontaktu a velkými přáteli, jež spolu i nadále natáčeli videa. A nyní jsou možná opět zase spolu!

Nasvědčují tomu alespoň jejich fotografie z poslední doby, kde k sobě má dvojice až podezřele blízko a fotí se spolu čím dál častěji. Ve videích Gogo s Lucy téměř flirtuje a chlubí se dokonce fotkou, v níž si užívají romantickou pěnovou koupel. Vlnu spekulací, že je slavný pár opět spolu, pak dovršil youtuber jedním z posledních příspěvků, kdy se chlubil jejich společnou fotkou ve Vysokých Tatrách s vypovídajícím hastagem together (v překladu spolu). Lucy pak zveřejnila podobnou fotografii, u níž dokonce nechybí výmluvné srdíčko.

Valná část fandů proto nyní zase ve velkém spekuluje, zda je slavný páreček opět zase spolu. Zatímco mnozí o tom horečně spekulují či to považují už za hotovou věc, jiní příznivci odpovídají, že to jejich soukromá záležitost a lidé jim mají dát se svým věčným vyptáváním pokoj.

Youtuberská dvojka pak o nejnovějších spekulacích samozřejmě mlčí a je možné, že se k nim ještě dlouho nevyjádří. Ať je to jak chce, tak je evidentní, že tento internetový pár nedá jejich fanouškům jen tak spát. Co si myslíte vy? Vážně se dali youtubeři znovu dohromady, nebo jsou prostě jen hodně blízkými kamarády?

Sdílejte článek

Přečtěte si také