TopStar

3. května 2014 08:20

Jana Fikotová

Podívejte, jak se slavily čarodějnice u Řepků

Modelka Vlaďka Řepková (33) v posledních letech se více než modelingu věnuje nejen charitě, ale především rodině. Proto není divu, že jakékoli akce kolem dětí, prožívá modelka s nadšením.

Čarodějnice jsou krásným svátkem především pro děti, protože se mohou převléci do masek. Dcera Vlaďky Řepkové Vanesa vyrazila na slet jako správná čarodějnice. Ač se její máma příliš nelíčí, byla jí díky make-upu nesmírně podobná. Nikdo by se možná nedivil, kdyby následovala kroky své mámy a dala se za pár let na modeling. Rozhodně by jí to jako modelce slušelo.

A když jde o oslavu Čarodějnic, nesmí chybět ani pořádný oheň s upálením nějaké té čarodějnice. Toho se zhostila také Vlaďka a pro své děti připravila luxusní ohníček. Dokonce nechyběla ani luxusní kabelka. „Kabelku jsme ji půjčili na focení, aby byla čarodějnice hezčí. Krom té kabelky hořelo vše. Letos jsme chtěli krásnou čarodějnici, tak se nám to snad povedlo. I sousedi byli spokojení,“ pochlubila se Vlaďka, která si bezesporu bude užívat i 1. květen, kdy jí její manžel jistě rád políbí pod rozkvetlým stromem.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky čarodějnice modeling kabelky

Přečtěte si také