TopStar

15. ledna 2014 11:50

Dagmar Dandová

Nahá Erbová ukázala malého Řepku

Modelka Vlaďka Erbová, která si v létě vzala za manžela fotbalistu Tomáše Řepku, zveřejnila na Facebooku fotku malého Marcuse. Miminko je celý táta a nás zajímalo, jestli jeho narození nějak bouřlivého sportovce změnilo.

„Když si Tomáš poprvé pochoval Marcuse, řekl, že to byl jeden z nejsilnějších momentů v jeho životě. Najednou se v něm projevila obrovská něha,“ práskla na něj Vlaďka Erbová.

„Stal se z něj domácí typ. Chce trávit veškerý čas s námi. Pro něj éra vrcholového sportovce skončila, a když uviděl Marcuse, uvědomil si, že je to zase nový začátek,“ řekla Erbová, která s manželem stylově oslavila jeho čtyřicátiny.

„Tomáš si uvědomil, že jeho život dostal další rozměr. Dokonce dostal nabídku do Dubaje za strašné peníze, ale on to nevzal. Nechce odjet z Čech. Chce být jen se mnou, Marcusem a Viktorkou,“ dodala Erbová, která by se nebránila ani dalšímu dítěti.

„Uvidíme. Ale přála bych si, abychom za deset let byli velká spokojená rodina někde v domečku na venkově. Hrozně bych chtěla ještě jednu holčičku,“ zasnila Vlaďka Erbová.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také