TopStar

30. července 2013 16:50

Dagmar Dandová

Řepka v mdlobách! Erbová by chtěla další svatbu

Že by se musel fotbalista Tomáš Řepka znovu nasoukat do obleku a zaplatit další svatbu? Jeho paní by nebyla proti – vdávala se totiž s nadšením a klidně by si to zopakovala.

Modelka Vlaďka Erbová (vlastním jménem Bahenská-Řepková) se před pár dny vdala za fotbalistu Tomáše Řepku a nyní šokovala prohlášením, že by chtěla ještě jednu svatbu. Že už by měla manžela dost?

„Svatba byla úžasná. Naprosto podle mých představ. Celou jsem si ji od kamarádky nechala naplánovat, takže jsem si celý den jenom užívala. Hned bych se vdávala znovu. Ale rozhodně jenom za stejného chlapa,“ řekla modelka, která jako manželka jednoho z nejznámějších českých fotbalistů září štěstím a vypadá lépe, než kdy předtím.

Na svatbu si s Řepkou nechali sepsat speciální sliby, které pak odříkali se slzami v očích. Nejvíc dojatá ale byla Vladčina dcera z prvního manželství s hokejistou Zdeňkem Bahenským Viktorka.

„Dcera mě vedla k oltáři a celou dobu přitom plakala štěstím. Pak mi dokonce řekla: Tak a už jsme vdané obě dvě. Musela jsem jí vysvětlit, že šla sice se mnou až k oltáři, ale vdávala jsem se jenom já,“ smála se Erbová. Otázka svatební cesty je prý stále otevřená.

„Záleží jen na tom, jaké angažmá Tomáš získá. Ale těším se na jakýkoliv čas strávenou s mou rodinou. S Tomášem, Viktorkou a Marcusem. A je jedno, jestli to bude u nás doma nebo někde u moře. Hlavně že budeme všichni spolu.“

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také