Jeden z nejkontroverznějších českých youtuberů, který se "proslavil" svými trapnými pranky a vztahem s tehdy nezletilou dívkou.
nejnovější video kanálu
Ondra Vlček

Ondra Vlček je jedním ze "služebně" mladších youtuberů, jenž svou kariéru začal až na začátku roku 2017. Zároveň je ovšem jedních z nejkontroverznějších youtuberů současnosti, jež přitahuje velkou řadu hejtrů, kterých má možná víc, než skutečných fanoušků. Ondra se narodil v roce 1997 v Ostravě, kde žije i nadále. Věnuje se zejména natáčení vtipných videí v čele s pranky a psaní vymyšleným osobnostem. Jenže právě kvůli svým podle hejtrů trapným a dětinským pranků, např. kvůli psaní se lvem a Pennywisem z hororu To, se pro mnohé lidi stal terčem posměchu.

Největší mediální pozornost na sebe Ondra Vlček připoutal na jaře roku 2019, kdy vyšel najevo vztah 22leté youtubera s teprve 13letou Veronikou. Na Vlčka se snesla obří porce kritiky a vztah s nezletilou většina lidí považovala za špatný a o youtuberovi mluvili jako o pedofilovi. Vlček se bránil ve videích slovy, že se jedná o dětský romantický vztah a mladá partnerka byla dle jeho slov mnohem psychicky vyspělejší než její vrstevnice.

Jejich kauza se začala stupňovat, youtubera v Ostravě dokonce napadl i bratr nezletilé dívky. Vlček poté v jednom ze svých videích oznámil, že vyhledá odbornou pomoc psychologa. Na čas si dal pauzu od YouTube a později oznámil také rozchod s Veronikou. Jenže ten vydržel (jestli byl skutečný) jen pár dní a youtuber se dal s nezletilou dívkou opět dohromady. A podle spekulací mnoha reakčních youtuberů jeho návštěvy psychologa velmi brzy skončili.

Ondra Vlček tak svým vztahem s Veronikou dráždí hejtry dodnes. Spekulace o jejich sexu pár vždy odmítal, své odpůrce ovšem provokovali líbačkami na TikToku či řadou nepochopitelných pranků. Jeho partnerka už oslavila 15 let, je jeho pravidelnou parťačkou ve videích a natočili např. prank o jejím těhotenství. V létě roku 2020 však dvojice oznámila, prý už fakt definitivní, rozchod. Terčem hejtů se stal také svým stupidním prankem, v němž se vydával za policii. Youtuber má v létě 2020 na svém kanále přes 250 tisíc odběratelů.

Rozbalit text Sbalit text

reklama