Ondra Vlček našel v popelnici svou holku.
Autor: youtube.com/Ondra Vlček Ondra Vlček našel v popelnici svou holku.

VIDEO: Bizarní youtuber Ondra Vlček ukázal nové dno. Prohrabával popelnici, našel v ní svou holku

MilanR. Publikováno: 21.11.2022
Polozapomenutý youtuber si snaží udržet sledovanost za každou cenu. A nebojí se u toho ztrapnit nejen sebe, ale také svojí přítelkyni.
Youtuber Ondra Vlček.
Ondra Vlček
Ondra Vlček je jedním ze "služebně" mladších youtuberů, jenž svou kariéru začal až na začátku roku... Přečíst celé

reklama

Na youtubera Ondru Vlčka už jste možná zapomněli. Přece jen ho v kategorii internetových bizárů v posledním roce zastínila taková jména jako Shopaholicadel, Koleso či Kluk s kamením. Před pár lety ale patřil mezi nejkontroverznější internetové osobnosti a dostal se do povědomí lidí svým vztahem s tehdy nezletilou dívkou. A taky šílenými videi, v nichž se snažil nabrat zhlédnutí i těmi nejtrapnějšími kousky. Kvůli sledovanosti tak např. předstíral, že má kluka, oholil hlavu sobě i své mámě a natáčel podle mnohých stupidní videa, v nichž se schází s vraždícími klauny či magory z dark webu. I když se jeden čas snažil tvrdit, že začne točit vážnější a lepší tvorbu, natáčí podobné bizáry dodnes.

Tvoří zkrátka kousky, které jsou jen pro otrlé jedince a diváci se jim často spíše smějí. Tentokrát ale ukázal, že je pro lajky a zhlédnutí schopen natočit opravdu všechno. Ve svém nejnovějším videu se svým kamarádem nejdřív zdánlivě vybírá popelnice, což je sice činnost velmi nechutná, ale už párkrát jsme ji u Vlčka i jiných youtuberů viděli. Po záběrech na hnusné odpadky ale přijde „zlatý hřeb“ videa až v závěru, kdy Vlček a jeho kamarád najdou v jedné z popelnic své přítelkyně.

 

Obě (tedy pokud jsou to opravdu jejich holky) jsou pak pro jistotu zakostičkované, protože asi nechtějí mít s videem ve skutečnosti nic společného. A následují pak samozřejmě velmi vtipné hlášky, z nichž je většině sledujícím akorát stydno. Není divu, že už se video dostalo do hledáčku reakčních kanálů v čele s Vidrailem a šíří se jako další bizarní důkaz toho, že Vlček udělá pro internetovou popularitu opravdu cokoliv. Jen už to, až na výjimky, vlastně nikoho moc nezajímá. Co si asi o jeho nápadech myslí přítelkyně?

Ondra Vlček

VIDEO: Ondra Vlček předstírá, že má nového kluka a dělá si z toho srandu! Fakt se ani trochu nepoučil?

Ondra Vlček

VIDEO: Ondra Vlček se vrací zpátky na dno! Oholil hlavu svojí mámě!

reklama