Youtubeři

21. listopadu 2022 16:41

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bizarní youtuber Ondra Vlček ukázal nové dno. Prohrabával popelnici, našel v ní svou holku

Polozapomenutý youtuber si snaží udržet sledovanost za každou cenu. A nebojí se u toho ztrapnit nejen sebe, ale také svojí přítelkyni.

Na youtubera Ondru Vlčka už jste možná zapomněli. Přece jen ho v kategorii internetových bizárů v posledním roce zastínila taková jména jako Shopaholicadel, Koleso či Kluk s kamením. Před pár lety ale patřil mezi nejkontroverznější internetové osobnosti a dostal se do povědomí lidí svým vztahem s tehdy nezletilou dívkou. A taky šílenými videi, v nichž se snažil nabrat zhlédnutí i těmi nejtrapnějšími kousky. Kvůli sledovanosti tak např. předstíral, že má kluka, oholil hlavu sobě i své mámě a natáčel podle mnohých stupidní videa, v nichž se schází s vraždícími klauny či magory z dark webu. I když se jeden čas snažil tvrdit, že začne točit vážnější a lepší tvorbu, natáčí podobné bizáry dodnes.

Tvoří zkrátka kousky, které jsou jen pro otrlé jedince a diváci se jim často spíše smějí. Tentokrát ale ukázal, že je pro lajky a zhlédnutí schopen natočit opravdu všechno. Ve svém nejnovějším videu se svým kamarádem nejdřív zdánlivě vybírá popelnice, což je sice činnost velmi nechutná, ale už párkrát jsme ji u Vlčka i jiných youtuberů viděli. Po záběrech na hnusné odpadky ale přijde „zlatý hřeb“ videa až v závěru, kdy Vlček a jeho kamarád najdou v jedné z popelnic své přítelkyně.

Obě (tedy pokud jsou to opravdu jejich holky) jsou pak pro jistotu zakostičkované, protože asi nechtějí mít s videem ve skutečnosti nic společného. A následují pak samozřejmě velmi vtipné hlášky, z nichž je většině sledujícím akorát stydno. Není divu, že už se video dostalo do hledáčku reakčních kanálů v čele s Vidrailem a šíří se jako další bizarní důkaz toho, že Vlček udělá pro internetovou popularitu opravdu cokoliv. Jen už to, až na výjimky, vlastně nikoho moc nezajímá. Co si asi o jeho nápadech myslí přítelkyně?

Sdílejte článek

Přečtěte si také