Youtubeři

24. listopadu 2020 14:18

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: 6 největších kauz Ondry Vlčka! Bylo něco horšího než jeho vztah s nezletilou?

Ondra Vlček měl za svoje působení několik opravdu kontroverních kauziček. Podívejme se na ty nejslavnější z nich.

iPhone v popelnici

Šlo o video, kde Ondra hledal věci, které lidi vyhodili do popelnice. Tento typ videa je celkem populární, ale spíše jsou na to zvyklí zahraniční diváci nebo je dobré natáčet alespoň v zajímavé čtvrti. Ondra Vlček ale vyšel se svojí maminkou někam před jejich dům, tam odložil úplně nový iPhone do popelnice a pak předstíral, že ho právě našel. Tahle jeho kauza pak nedala reakčních kanálům spát.

Falešná bitka s youtuberem Pí Sí

Youtuber Pí Sí je starší chlápek, který natáčel na svůj kanál názorová videa, v kterých je afektovaný a často řve. Proto se domluvili s Ondrou Vlčkem, že společně vytvoří nějakou falešnou aféru, při které na sebe měli fyzicky zaútočit. Toto video bylo neuvěřitelně sledované, přestože řadě lidí nedošlo, že se jedná o fake.

Vydával se za policii

Přestože mu později došlo, že to nebyl až tak moc šťastný nápad, měl Ondra Vlček neuvěřitelný úspěch s videem, kdy mu měl napsat jeho hejtr – jeden z fanoušků, kterému se nelíbila jeho videa. On pak ve videu s hejtrem moralizoval a nakonec se vydával za policii, aby mu přišel napsat, že spáchal nějaký zločin. Navíc ze svého fanouška vylákal osobní údaje, i když to bylo zřejmě jen naoko a psal si celou dobu sám se sebou. Přesto nebyl dobrý nápad nabádat diváky, aby něco podobného udělali.

Vztah s nezletilou

Kdo by na tohle mohl zapomenout. Kauza, která otřásla celým YouTube světem a uvrhla tehdy do pozadí dokonce i průšvihy Taryho, který za to byl určiě vděčný. Ondra tehdy začal ve videu vysvětlovat, proč má vztah s 13letou holkou a jaký mají dětský romantický vztah. S touhle kauzou se dostal dokonce i do novin.

Smazání kanálu za 100 tisíc lajků

Ondra dal tuhle výzvu na svůj Instagram s tím, že prý vůbec nepočítal s tím, že by 100 tisíc lajků mohli jeho hejtři dát. Ale během dvou dní fotka nasbírala opravdu sto tisíc lajků a Ondrovi došlo, že si svůj YouTube kanál určitě mazat nechce. Tak tehdy všechny, dá se říct odpůrce, zklamal, a smazal si jen nějaký svůj menší účet na YouTube. Přiznal, že jeho fotka tehdy měla obrovský dosah a on vůbec netušil, že ho tolik lidí zná. Fotku, aby si smazal svůj YouTube kanál, prý tehdy lajknul dokonce i Leoš Mareš.

Prasečí hlava

Když vyzkoušel dávat prasečí hlavu do Coca Coly, uvědomil si prý později to, že to nejspíš přehnal, tak video stáhl do soukromých. Přesto mělo velký úspěch u reakčních kanálů, které se jen tetelily nad tím, s čím Ondra ještě přijde.


Přečtěte si také