návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Youtuber Ondra Vlček si oholil hlavu kvůli lajkům! Čeho bizarního se ještě dočkáme?

Vypadá to, že Ondřej už opravdu neví, čím by zaujal. Minule oholil vlasy svojí náctileté přítelkyni, teď kvůli lajkům udělal totéž.
Vydáno: 25.06.2020, sis
Ondra Vlček
Autor: youtube/Ondra Vlček Ondra Vlček

Ondra Vlček se stal vyloženě nenáviděným youtuberem. A s jeho oblibou je to stále horší. Většina lidí ho začíná sledovat jen kvůli tomu, aby mu napsali nějaký hnusný komentář nebo dali dislajk. Stojí za to připomenout si, jak si youtuber v minulosti hrál na to, že má facebookový profil policie, nebo na to, jak udělal prank na svojí mámu, že je v nemocnici a má před sebou pár minut života. Protože ale evidentně nasadil laťku hodně vysoko, musí ve svých bizarních videích jít neustále dál.

Jako by nestačilo, že si dělá srandu, že je jeho nezletilá holka těhotná – což je ostatně věc, která by brzy mohla být klidně realitou –, tak ji v jednom z posledních videí ještě oholil vlasy. Takže je teď jeho holka naprosto plešatá a vůbec jí to nesluší. Musí kvůli tomu teď nosit paruky a nadšeně tedy opravdu nevypadá. Ondra Vlček slíbil, že se taky nechá ostříhat dohola a nakonec to splnil. Všichni jeho diváci jen kroutí hlavou a obávají se, co horšího by mohlo ještě přijít – zvlášť v souvislosti s jeho přítelkyní, která z toho ještě evidentně nemá rozum.

 

 

Ondra Vlček

VIDEO: Ondra Vlček spadl na dno! Vydával se za policii, aby napálil svého hejtra

Ondra Vlček

VIDEO: Ondra Vlček svojí mámě přiznal, že jí ukradl 10 tisíc! Co mu na to řekla?

Článek je zařazen v: Ondra Vlček , Vlček , 13letá přítelkyně , 15letá , Veronika , Veronika Kohlová , Verunka Kohlová , youtubeři , vlasy , oholené vlasy

reklama