návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Ondra Vlček spadl na dno! Vydával se za policii, aby napálil svého hejtra

Nenáviděný youtuber Ondra Vlček má další nový průšvih. Na YouTube se totiž objevilo video, ve kterém se vydával za Policii České republiky.
Vydáno: 16.06.2020, sis
Ondra Vlček
Autor: youtube/Mar3k Ondra Vlček

Když už si Ondra v minulosti psal s divokým lvem nebo jinou pohádkovou bytostí, začal chodil s nezletilou holkou a udělal několik pranků na svojí mámu, ve kterých ji rozbrečel, už nás od něj opravdu jen tak něco nepřekvapí. Ale teď někdo reuploadnul video, které Ondra smazal – mimochodem podobně jako jeho plány s Verčou o založení rodiny – a v kterém se vydává za policii, aby vyprankoval jednoho ze svých hejtrů. Údajně 14letý chlapec mu jen napsal trochu nevybíravě svůj názor, že se mu nelíbí jeho tvorba.

 

 

Těžko říct, jestli to byl opravdový člověk, který mu negativní komentář napsal, nebo jestli si Ondra profil vytvořil, aby mohl celou konverzaci zfalšovat. Vzhledem k tomu, že to dělá skoro u všech svých pranků, kde si s někým píše, je to velmi pravděpodobné. Při svojí „srandě“ si však zřejmě youtuber neuvědomil, že sám páchá trestnou činnost, když se za policii vydává… Napsali mu to však jeho fanoušci v komentářích pod videem, což byl zřejmě důvod, proč staré video smazal. Samotného by ho to asi nenapadlo. 

Celá konverzace s jeho hejtrem je docela vtipná. Včetně části, kdy si Ondra vymyslel, že mu za jeho negativní komentář hrozí pokuta až 100 tisíc korun... Tak schválně, trumfne Ondra Vlček ještě něčím tuhle trapárnu?

 

Článek je zařazen v: Ondra Vlček , Vlček , Ondra , youtuber , Policie ČR , policie , prank , smazané video , Duklock

reklama