Youtubeři

26. února 2021 15:53

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Ondra Vlček předstírá, že má nového kluka a dělá si z toho srandu! Fakt se ani trochu nepoučil?

Ondra Vlček zase jednou zabodoval. Bohužel do záporných hodnot.

Když už to začínalo vypadat, že se youtuber Ondra Vlček poučil ze svého dlouhého rozhovoru s Duklockem, tak se vrátil zase ke svojí staré tvorbě. Ondra se „proslavil“ zejména svým vztahem s nezletilou Veronikou, natáčením nesmyslných videí, jak jí holí vlasy, nebo kdy plánují založit rodinu a pořídit si děti. Nějakou dobu se na české YouTube scéně neřešilo nic jiného než to, jestli je Ondra jenom pomalejší než jeho vrstevníci, nebo jestli je opravdu „na mladší“. Internetem v té době proběhlo taky video, kde dostal nakládačku od tehdejšího bratra jeho mladé přítelkyně. Poté, co se rozešli, mu v dobré víře promlouval do duše právě Duklock, který kritizoval Vlčkův přístup ke tvorbě. Zejména pak jeho video, kde „předstíral“, že má nového kluka a že je gay, vyvolalo bouřlivé negativní reakce.

Ondra později přiznal, že si nedomýšlí dopředu důsledky svých činů a že mu přišlo jako dobrý nápad podobné video natočit. Nějakou dobu natáčel svůj poměrně nesmyslný obsah pro děti (jako třeba „napsal mi Andrej Babiš ve tři ráno“ anebo „děsivý klaun mě chce zabít“), který ho ale podle jeho slov baví. Těžko říct, co mu šlo hlavou, když vyrobil svoje poslední video s názvem „Něco jsem vám dlouho tajil“. Ondra jasně naznačuje, že jsou spolu se svým kamarádem gayové a láká na svůj TikTok účet, kde si mají dávat pusu. No faktem je, že si zatím žádnou pusinku nedali, ale popisek typu „boyfriend check“ spolu s tím, že hladí svého kamaráda po ruce, mluví za vše. Těžko říct, jestli se stihl Ondra přeorientovat, když už poprvé přiznal, že bisexuální není a dělal si jenom srandu.

Naštvaní lidé už mu zase píšou komentáře ohledně toho, že svým chováním a vystupováním uráží homosexuální komunitu, a že není správné dělat si legraci z toho, jakou má kdo orientaci. Vlček se k tomu zatím nevyjádřil, a to přesto, že už mu napsala řada známých youtuberů. „JE MI Z TEBE ZLE. Nemám nic proti tomu když je kluk na kluky, ale ty (vy) tímhle chováním akorát urážíte celou tuhle komunitu lidí,“ napsal mu známý youtuber Datel. Většina lidí pak píše, že Duklock jenom promarnil svůj čas a že Ondra zjevně vůbec nepochopil, proč je špatné předstírat, že je gay. Teď už ho snad nezachrání ani to, kdyby na kluky doopravdy byl…


Přečtěte si také