Youtubeři

31. března 2021 22:11

sarka.turcekova@gmail.com

Ondra Vlček slíbil hejtrům, že smaže svůj kanál a stane se učitelem! Máme se začít bát? (apríl)

Vypadá to, že Ondra Vlček konečně dostal rozum a rozhodl se skoncovat se svojí video tvorbou pro děti. V nejnovějším videu prohlásil, že chce začít učit děti.

Ondra Vlček je už na české YouTube scéně známá firma. Na jeho videa se prostě nedá zapomenout. Už jenom prasečí hlava v Coca Cole, ochutnávání nechutných věcí, mezi kterými Ondra olizoval žížalu nebo jedl trávu, jeho „děsivá“ videa s Klaunem uprostřed lesa. Mnohem kontroverznější byl ovšem jeho obsah, který natáčel se svou tehdy 13letou přítelkyní Veronikou, kvůli které se s ním dokonce porval její starší brácha. Nedalo mu to, aby i tak nenatáčel s Veronikou videa na téma, kdy budou mít svatbu a kolik chtějí dětí, prank ohledně toho, že už se jim narodilo miminko. To všechno zakončil vysvětlením, proč se s Veronikou rozešli a následovalo video, kde si dělal srandu z toho, že je homosexuál.

Všechna tahle kontroverzní témata už pomalu začala diváky, zpravidla nejen Ondrovy fanoušky, pořádně štvát, takže všichni byli nadšení z toho, když si k sobě pozval Vlčka na svůj podcast známý komentátor dění na YouTube Duklock. V průběhu rozhovoru se dokonce Ondra shodl s Duklockem na tom, že už nebude natáčet obsah, kterým by mohl urazit například LGBT komunitu – to však o několik měsíců později porušil, kdy natočil další video, v kterém si dělá srandu z toho, že je gay.

Velká změna

Vypadá to však, že se Ondra Vlček skutečně rozhodl jít do sebe a natočil nové video. Hned na začátku se Ondra všem svým sledujícím omluvil za to, že je opravdu retardovaný de**l, což ostatně už všichni věděli, bylo ale osvěžující slyšet takovou věc přímo z úst Ondry Vlčka. Následně se omluvil za to, že si dělal srandu z homosexuálů, a porušil tak slib a předsevzetí, který dal v rozhovoru se známým komentátorem YouTube obsahu, Duklockem. Omluvil se také Duklokovi za jeho čas, který musel strávit koukáním se na jeho poslední video o jeho vymyšlené homosexualitě, které jen odkazuje na jeho TikTok.

Poté prohlásil, že měl velký strach přiznat, že není tak kreativní a originální, aby dokázal vymyslet takový obsah, kterému se nebudou lidi smát a který nebude nikoho urážet. Podotkl také, že ví, že tohle už nebavilo ani děti, které ho sledují. Závěrem však přišel s novinkou, kterou by od něj asi nikdo nečekal. Prohlásil, že když už si skrze natáčení zábavných videí vybudoval pozitivní vztah k dětem, tak by chtěl vyzkoušet post učitele na základní škole. Sice nikdy neučil, ale nějak se prý živit musí, takže mu to přijde jako výborná příležitost. Kvůli Covidu chce ale začít až od září, s tím, že se bude během těch měsíců připravovat. Také slíbil, že do pár dní smaže svůj šílený YouTube kanál, který by mu už dále jen překážel v kariéře. No Ondro, přejeme mnoho úspěchů!

Upozornění: Tento článek je Apríl. (Doufáme však, že se Ondra jako milovník trapného humoru při čtení pobavil stejně jako my při psaní!)


Přečtěte si také