reklama

reklama

Zruší Ondra Vlček svůj kanál?
Autor: Instagram.com/ondravlcek1 Zruší Ondra Vlček svůj kanál?

FOTO: Youtuber Ondra Vlček slíbil, že si za sto tisíc lajků smaže kanál. Co ovšem ve skutečnosti opravdu udělá?

Publikováno: 24.07.2019
Jeden z nejhejtovanějších youtuberů současnosti udělal radost všem svým odpůrcům. Opravdu mu však někdo věří, že si kanál zruší?
Ondra Vlček - profil
Ondra Vlček
Ondra Vlček je jedním ze "služebně" mladších youtuberů, jenž svou kariéru začal až na začátku roku... Přečíst celé

reklama

Že by se blížil sen všech hejtrů youtubera Ondry Vlčka? Kontroverzní internetová hvězdička, které nemůže celý internet přijít na jméno kvůli vztahu s nezletilou dívkou (ano, pořád spolu podle všeho jsou), totiž namlsala statisíce svých odpůrců nečekanou fotkou. Sdílel totiž screenshot konverzace, v níž slibuje, že pokud dostane jeho příspěvek 100 tisíc lajků, zruší si svůj youtuberský kanál.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Za 100 000 lajků. Sdílej! @xadxamx_

Příspěvek sdílený Ondra Vlček (@ondravlcek1),

 

A jeho výzva se samozřejmě začala po sociálních sítích šířit raketovou rychlostí a informoval o ní např. i youtuber Vláďa. Hejtři a Ondrovi kritici pak samozřejmě neváhali a zmíněný příspěvek má aktuálně přes 115 tisíc lajků. Je tak jasné, co by mělo logicky následovat. Ondra Vlček pak v InstaStories tvrdí, že svůj slib splní a během středy si zruší youtuberský kanál. Že by měli jeho odpůrci opravdu takové štěstí a mohli slavit druhé Vánoce? Takovou kliku asi mít nebudeme.

Ruku na srdce, šance, že si Ondra Vlček zruší kanál s téměř 250 tisíci odběrateli, je minimální. Jedná se totiž spíš o jeho rádoby vtipnou provokaci, kterou se chce ve výsledku zviditelnit a nabrat na Instagramu i YouTube větší sledovanost. Ve středu tak pravděpodobně vyjde video, kde se Vlček každému vysměje, celou výzvu označí za prank či sociální experiment a nakonec si zruší nějaký svůj druhý malý kanál, který nikdo nezná. Ondra Vlček prostě zase jen provokuje a na 99 % se ho na YouTube nezbavíme. I když tedy hejtři dali jasně najevo, co si o Vlčkovi myslí, nejspíš jim to nebude nic platné a spíš mu skočili na lep. Toho si jsou ale možná i vědomi.

Ondra Vlček lže? 1

VIDEO: Tohle je prý důkaz, že Ondra Vlček stále chodí s nezletilou holkou! Proč youtuber pořád lže?

Vlcek

VIDEO: Kontroverzní Ondra Vlček se po vztahu s nezletilou vrací k nechutným videím. Čím si pomazal tvář?

reklama