návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

FOTO: Youtuber Ondra Vlček slíbil, že si za sto tisíc lajků smaže kanál. Co ovšem ve skutečnosti opravdu udělá?

Jeden z nejhejtovanějších youtuberů současnosti udělal radost všem svým odpůrcům. Opravdu mu však někdo věří, že si kanál zruší?
Vydáno: 24.07.2019
Zruší Ondra Vlček svůj kanál?
Autor: Instagram.com/ondravlcek1 Zruší Ondra Vlček svůj kanál?

Že by se blížil sen všech hejtrů youtubera Ondry Vlčka? Kontroverzní internetová hvězdička, které nemůže celý internet přijít na jméno kvůli vztahu s nezletilou dívkou (ano, pořád spolu podle všeho jsou), totiž namlsala statisíce svých odpůrců nečekanou fotkou. Sdílel totiž screenshot konverzace, v níž slibuje, že pokud dostane jeho příspěvek 100 tisíc lajků, zruší si svůj youtuberský kanál.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Za 100 000 lajků. Sdílej! @xadxamx_

Příspěvek sdílený Ondra Vlček (@ondravlcek1),

 

A jeho výzva se samozřejmě začala po sociálních sítích šířit raketovou rychlostí a informoval o ní např. i youtuber Vláďa. Hejtři a Ondrovi kritici pak samozřejmě neváhali a zmíněný příspěvek má aktuálně přes 115 tisíc lajků. Je tak jasné, co by mělo logicky následovat. Ondra Vlček pak v InstaStories tvrdí, že svůj slib splní a během středy si zruší youtuberský kanál. Že by měli jeho odpůrci opravdu takové štěstí a mohli slavit druhé Vánoce? Takovou kliku asi mít nebudeme.

Ruku na srdce, šance, že si Ondra Vlček zruší kanál s téměř 250 tisíci odběrateli, je minimální. Jedná se totiž spíš o jeho rádoby vtipnou provokaci, kterou se chce ve výsledku zviditelnit a nabrat na Instagramu i YouTube větší sledovanost. Ve středu tak pravděpodobně vyjde video, kde se Vlček každému vysměje, celou výzvu označí za prank či sociální experiment a nakonec si zruší nějaký svůj druhý malý kanál, který nikdo nezná. Ondra Vlček prostě zase jen provokuje a na 99 % se ho na YouTube nezbavíme. I když tedy hejtři dali jasně najevo, co si o Vlčkovi myslí, nejspíš jim to nebude nic platné a spíš mu skočili na lep. Toho si jsou ale možná i vědomi.

Ondra Vlček lže? 1

VIDEO: Tohle je prý důkaz, že Ondra Vlček stále chodí s nezletilou holkou! Proč youtuber pořád lže?

Vlcek

VIDEO: Kontroverzní Ondra Vlček se po vztahu s nezletilou vrací k nechutným videím. Čím si pomazal tvář?

Článek je zařazen v: Ondra Vlček , YouTube , Instagram , 100 tisíc lajků , podvod , youtuber

reklama