Youtubeři

24. července 2019 13:37

redakce Prima Lajk

FOTO: Youtuber Ondra Vlček slíbil, že si za sto tisíc lajků smaže kanál. Co ovšem ve skutečnosti opravdu udělá?

Jeden z nejhejtovanějších youtuberů současnosti udělal radost všem svým odpůrcům. Opravdu mu však někdo věří, že si kanál zruší?

Že by se blížil sen všech hejtrů youtubera Ondry Vlčka? Kontroverzní internetová hvězdička, které nemůže celý internet přijít na jméno kvůli vztahu s nezletilou dívkou (ano, pořád spolu podle všeho jsou), totiž namlsala statisíce svých odpůrců nečekanou fotkou. Sdílel totiž screenshot konverzace, v níž slibuje, že pokud dostane jeho příspěvek 100 tisíc lajků, zruší si svůj youtuberský kanál.

A jeho výzva se samozřejmě začala po sociálních sítích šířit raketovou rychlostí a informoval o ní např. i youtuber Vláďa. Hejtři a Ondrovi kritici pak samozřejmě neváhali a zmíněný příspěvek má aktuálně přes 115 tisíc lajků. Je tak jasné, co by mělo logicky následovat. Ondra Vlček pak v InstaStories tvrdí, že svůj slib splní a během středy si zruší youtuberský kanál. Že by měli jeho odpůrci opravdu takové štěstí a mohli slavit druhé Vánoce? Takovou kliku asi mít nebudeme.

Ruku na srdce, šance, že si Ondra Vlček zruší kanál s téměř 250 tisíci odběrateli, je minimální. Jedná se totiž spíš o jeho rádoby vtipnou provokaci, kterou se chce ve výsledku zviditelnit a nabrat na Instagramu i YouTube větší sledovanost. Ve středu tak pravděpodobně vyjde video, kde se Vlček každému vysměje, celou výzvu označí za prank či sociální experiment a nakonec si zruší nějaký svůj druhý malý kanál, který nikdo nezná. Ondra Vlček prostě zase jen provokuje a na 99 % se ho na YouTube nezbavíme. I když tedy hejtři dali jasně najevo, co si o Vlčkovi myslí, nejspíš jim to nebude nic platné a spíš mu skočili na lep. Toho si jsou ale možná i vědomi.

Sdílejte článek
Štítky Instagram podvod youtuber YouTube Ondra Vlček 100 tisíc lajků

Přečtěte si také