Youtubeři

20. května 2019 11:20

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kontroverzní Ondra Vlček se po vztahu s nezletilou vrací k nechutným videím. Čím si pomazal tvář?

Ondra Vlček si užil svůj vztah s třináctiletou dosyta, kdy kauza proletěla internetem. Po kratší pauze se ale vrátil ke starým videím – obsahu pro děti. Má tohle ale ve svém věku zapotřebí…?

Youtuber, který chodí s 13letou holkou. Tak se během pár dní proslavil Ondra Vlček, když se rozhodl uveřejnit vztah s mladičkou přítelkyní. Protože je mu ale 22 let, schytal Ondra čočku, a to hned od několika reakčních kanálů a s jeho obhajobou ve stylu „necítím se být dospělý“ příliš neuspěl. Pak se ale raději stáhl, oznámil, že už s 13letou nechodí, navštívil psychologa a vrátil se k původnímu obsahu, jak sám řekl. k tomu, na co jsou jeho diváci zvyklí.

No, bohužel těžko říct, jestli tohle byl dobrý krok. V nejnovějším videu, kde plní nejrůznější hloupé úkoly fanoušků, si potřel celý obličej čokoládovým mlékem Pikao. Když si ho natřel všude a měl ho snad i na zádech, usmál se a prohlásil, že je to sladké a lepkavé. Do názvu videa napsal „trapné“, což svědčí o tom, že ví, jak velkou hloupost zase natočil. Je k zamyšlení, jestli má opravdu Vlček zapotřebí ve svém věku točit takové blbosti pro malé děti – a vzhledem k jeho diagnóze, jestli by se vůbec měl pohybovat v této komunitě…


Přečtěte si také