Youtubeři

24. května 2019 14:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tohle je prý důkaz, že Ondra Vlček stále chodí s nezletilou holkou! Proč youtuber pořád lže?

Kontroverzní youtuber tvrdil, že jeho vztah s třínáctiletou dívkou je minulostí. Fotky na sociálních sítích ovšem tvrdí opak.

Tento bizární románek asi opravdu jen tak neskončí. Už jsou to dva měsíce, co český internet rozbouřila kauza youtubera Ondry Vlčka, jenž chodil s třináctiletou dívkou. On se jejich vztah snažil dlouho objahovat, nakonec ovšem dvojice neustála tlak a údajně si dala pauzu do dívčiných 15. narozenin. Sám Vlček pak prohlásil, že kvůli celé situaci začne navštěvovat psychologa. Jenže na internetu se začaly objevovat indicie, že jejich rozchod byl nejspíš fingovaný a Vlček navíc musel čelit útoku dívčina staršího bratra. A nyní to vypadá, že je definitivně jasno o tom, že pár spolu stále chodí.

Na Instagramu se totiž objevila podle všeho nová fotka, na které Vlček svou třináctiletou holku drží v náručí a vášnivě ji líbá. A vážně to vzhledem k jejímu věku působí, slušně řečeno, krajně nevhodně. K fotografii se pak samozřejmě vyjádřil známý youtuber a věčný odpůrce Ondry Vlčka, PeeetaaaTV.

Podle něho sdílela fotku na Instagramu právě 13letá holka a jde o jasný důkaz toho, že nám youtuber celou dobu lhal a žádná “pauza“ se nikdy nekonala. A youtuber dokonce zpochybňuje, zda Ondra Vlček kdy chodil k psychologovi. Což už jsou dost silná slova. Skutečnost, že nás Vlček možná celou dobu tahal za nos (tedy pokud je fotka skutečně aktuální), ale asi mnoho lidí nepřekvapí.


Přečtěte si také