návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Tohle je prý důkaz, že Ondra Vlček stále chodí s nezletilou holkou! Proč youtuber pořád lže?

Kontroverzní youtuber tvrdil, že jeho vztah s třínáctiletou dívkou je minulostí. Fotky na sociálních sítích ovšem tvrdí opak.
Vydáno: 24.05.2019
Ondra Vlček lže? 1
Autor: youtube.com/Ondra Vlček a PeeetaaaTV Ondra Vlček lže? 1

Tento bizární románek asi opravdu jen tak neskončí. Už jsou to dva měsíce, co český internet rozbouřila kauza youtubera Ondry Vlčka, jenž chodil s třináctiletou dívkou. On se jejich vztah snažil dlouho objahovat, nakonec ovšem dvojice neustála tlak a údajně si dala pauzu do dívčiných 15. narozenin. Sám Vlček pak prohlásil, že kvůli celé situaci začne navštěvovat psychologa. Jenže na internetu se začaly objevovat indicie, že jejich rozchod byl nejspíš fingovaný a Vlček navíc musel čelit útoku dívčina staršího bratra. A nyní to vypadá, že je definitivně jasno o tom, že pár spolu stále chodí.

Lhal Ondra Vlček o svém vztahu?
Autor: Instagram.com Lhal Ondra Vlček o svém vztahu?

Na Instagramu se totiž objevila podle všeho nová fotka, na které Vlček svou třináctiletou holku drží v náručí a vášnivě ji líbá. A vážně to vzhledem k jejímu věku působí, slušně řečeno, krajně nevhodně. K fotografii se pak samozřejmě vyjádřil známý youtuber a věčný odpůrce Ondry Vlčka, PeeetaaaTV.

Podle něho sdílela fotku na Instagramu právě 13letá holka a jde o jasný důkaz toho, že nám youtuber celou dobu lhal a žádná “pauza“ se nikdy nekonala. A youtuber dokonce zpochybňuje, zda Ondra Vlček kdy chodil k psychologovi. Což už jsou dost silná slova. Skutečnost, že nás Vlček možná celou dobu tahal za nos (tedy pokud je fotka skutečně aktuální), ale asi mnoho lidí nepřekvapí.

 

 

Vlcek

VIDEO: Kontroverzní Ondra Vlček se po vztahu s nezletilou vrací k nechutným videím. Čím si pomazal tvář?

Skončí Ondra Vlček na Youtube? 1

VIDEO: Nezletilá dívka tvrdí, že jí youtuber Ondra Vlček psal tyto nechutné zprávy! Vážně jí mohl něco takového poslat?

Článek je zařazen v: Ondra Vlček , nezletilá dívka , vztah , třináctiletá holka , důkaz , podvod , youtuber , lže , fotka , PeeetaaaTV

reklama