Youtubeři

23. března 2019 12:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: 22letý youtuber Ondra Vlček chodí s 13letou holkou a lidé mu nadávají do pedofila! Opravdu už spolu měli sex?

Ondra Vlček (22 let) se veřejně přiznal, že chodí s 13letou holkou. Jenomže jeho vysvětlení a obhajoba je opravdu zvláštní.

Kdyby na to neupozornil na svém kanále peeetaaaTV (Petr), vůbec by o tom video netočil. To řekl youtuber Ondra Vlček, kterému je 22 let a natáčí převážně různé hloupé challange, jasně. Petr upozornil, že jestli Ondra opravdu chodí se 13letou holkou, měl by ho někdo zastavit, protože tohle není normální. Protože je sex povolen až hranicí 15 let, označil Petr tohoto youtubera za pedofila.

Ondra Vlček se ale kupodivu rozhodl to neignorovat a natočil o tom video, kde vysvětluje, že se se svou holkou mají rádi a že žádný sex neprovozují. "Máme spolu normální dětský romantický vztah," říká Ondra. No, to rozhodně normální není, když je mu 22 let. Z dětství už by měl být dávno venku. Jenže jak říká ve videu, je prý trošku opožděný. Odmítá ale, že by byl pedofil. Prý se mu líbí vyvinuté tělo.

I když jsou dnešní 13ky možná už vyvinuté dost, nic to však nemění na tom, že chodit ve 22 letech s o 9 mladší dívkou moc v pořádku není. Podivné je i Ondrovo video "Napsala mi 5letá", kde holčičce vysvětluje, že za ní nepřijede. Doufejme, že se jedná o další Ondřejův prank...


Přečtěte si také