návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Nezletilá dívka tvrdí, že jí youtuber Ondra Vlček psal tyto nechutné zprávy! Vážně jí mohl něco takového poslat?

Rozjíždí se další aféra okolo hejtovaného youtubera, nebo se jen mladá dívka snaží na jeho kauze přiživit?
Vydáno: 15.04.2019
Skončí Ondra Vlček na Youtube? 1
Autor: Instagram.com/ondravlcek1 Skončí Ondra Vlček na Youtube? 1

Kauza youtubera Ondry Vlčka s nezletilou holkou zasáhla před pár týdny celý internet. Ondra se sice nejdříve snažil vztah s 13letou přítelkyní nesmyslně obhajovat, poté se s ní ovšem “rozešel“ a po neustálém tlaku lidí a napadení jejím bratrem se kompletně stáhl do ústraní. Na sociálních sítích se prakticky nevyskytuje a od natáčení na YouTube si dává momentálně pauzu. Nyní se ovšem objevily další skutečnosti, které vnášejí na jeho případ ještě podivnější světlo.

14letá dívka Tery Heinz totiž ve svém videu tvrdí, že jí youtuber před dvěma lety psal hodně podivné a úchylné zprávy. Vlček si tehdy 12letou holku našel přes Facebook a chvíli si s ní neškodně psal. Po chvíli se ovšem konverzace z jeho strany dost zvrhla a tehdy 20letý youtuber jí začal psát o tom, jak jí to sluší a přál jí údajně mokré sny. Což jsou opravdu slova, z nichž jde mráz po zádech.

Objevují se ovšem také pochybné hlasy, podle nichž si dívka celou situaci podle vymyslela a chce se pouze svézt na aktuální kauze. Tery se sice na počátku videa snaží dokázat, že zprávy opravdu nejsou falešné, i přesto se dá ovšem o jejich pravosti (např. kvůli chybějící fotce) pochybovat. Co si myslíte vy? Opravdu by byl Vlček něčeho takového schopen, nebo si to dívka celé vymyslela?

 

Ondra Vlček a jeho 13letá přítelkyně.

FOTO: Nečekaný zvrat! Youtuber Ondra Vlček se rozešel s 13letou přítelkyní. Co bylo poslední kapkou?

Skončí Ondra Vlček na Youtube? 1

GALERIE: Ondra Vlček končí na YouTube?! Po skandálu s 13letou dívkou sdílel tento smutný vzkaz

Článek je zařazen v: Ondra Vlček , Zprávy , nezletilá dívka , Tery Heinz , důkazy , 13letá holka , pedofil , youtuber

reklama