GALERIE: Ondra Vlček končí na YouTube?! Po skandálu s 13letou dívkou sdílel tento smutný vzkaz

Skončí kauza youtubera Ondry Vlčka nakonec smazáním jeho kanálu?

Už se zdálo, že bude okolo kontroverzního Ondry Vlčka chvíli klid. Youtuber se po vztahu a následném rozchodu s 13letou dívkou, který jim ovšem stejně nikdo moc nevěří, stáhl do ústraní. Kvůli celé situaci a nemoci si dává od natáčení na YouTube momentálně pauzu a na sociálních sítích se ukazuje co nejméně. Jenže jak se zdá, jeho pauza může být nakonec ještě daleko delší. Vlček totiž podle všeho přemýšlí nad koncem své youtuberské kariéry!

Ve svých InstaStories totiž zveřejnil smutný vzkaz v podobě ankety s otázkou, zda má na YouTube vůbec pokračovat. 22letý Ondra je nejspíš po neustálém propírání vztahu s nezletilou holkou i po napadení jejím starším bratrem stále pod obrovským tlakem. A možná cítí, že mu kvůli celé situaci ubývají fanoušci. Což ostatně ukazují také smutné výsledky ankety.

Pokud si totiž myslel, že ho fanoušci podpoří a dají mu novou vůli natáčet, šeredně se spletl. 55 % lidí totiž bylo pro jeho konec na YouTube. Což Vlčka samozřejmě moc nepotěšilo. Donutí ho i tento výsledek nadobro ukončit youtuberskou kariéru? Uvidíme, podle nás to ovšem nejspíš nehrozí. I když delší pauza, po níž ohlásí comeback, by mohla být v jeho případě pravděpodobná. Co myslíte vy?


Přečtěte si také