Ondra Vlček s 13letou přítelkyní.
Autor: Instagram.com/ondravlcek1 Ondra Vlček s 13letou přítelkyní.

Detaily o brutálním napadení youtubera Ondry Vlčka. 13letá dívka tvrdí, že ho bratr málem přizabil! Co krutého mu vzkázala?

Publikováno: 28.03.2019
Situace okolo kontroverzního vztahu youtubera Ondry Vlčka s 13letou dívkou se stále vyostřuje. Co vzkázala holka po napadení Ondry svému bratrovi?
Ondra Vlček - profil
Ondra Vlček
Ondra Vlček je jedním ze "služebně" mladších youtuberů, jenž svou kariéru začal až na začátku roku... Přečíst celé

reklama

Kauza, která se razantně mění každým dnem. Youtuber Ondra Vlček asi nevěděl, co všechno svým kontroverzním vztahem s 13letou dívkou spustí. A jak moc tento vztah bohužel sám odnese. Lidé mu kvůli jeho “dětskému romantickému vztahu“ nadávali do pedofila a youtuber před pár dny oznámil, že si s holkou kvůli tlaku okolí a rodičů dávají do jejích 15 let pauzu.

Jenže to asi nebyla tak úplně pravda a sociální sítě jsou plné reakcí lidí, kteří je viděli druhý den spolu. A byl mezi nimi i bratr nezletilé dívky, který Vlčka ihned tak brutálně napadl, že ten musel rychle utéct. Aby Ondra Vlček potvrdil, že na inkriminovaném videu je skutečně on, ukázal na sociálních sítích svou pomlácenou tvář.

 

 

Bratr, jenž na Vlčka zaútočil, později na sociální sítě mimo jiné napsal, že se s Vlčkem snažil sejít už předtím, on ovšem před ním vždy utekl. Obvinil také youtubera z toho, že kupuje nezletilé sestře alkohol a zhoršuje rodinné vztahy. Na to ovšem Vlčkova nejspíš stále přítelkyně ihned razantně reagovala. Slova svého bratra označila za lži, a dokonce ho už nyní odmítá brát jako svého bratra! Její verzi pak při streamu potvrdil i Ondra Vlček. Na InstaStories pak uvedla, jak podle a brutálně na jejího youtuberského přítele zaútočil.

„Zachoval se jako největší s*áč a napadl ho v okamžiku, kdy jsme ho ani neviděli, a když byl na zemi, tak ho začal mlátit. Ale to, že jsem Ondrovi řekla, aby utekl, protože by ho přizabil, nikdo neví. Protože mu začal každý hned nadávat, že utekl,“ tvrdí dívka na InstaStories. Odsoudila pak také všechny lidi, kteří se na celou situaci koukali, či si ji dokonce točili. Je pravda, že brutální útok je v této situaci už zcela přes čáru. I přesto by ovšem měl Ondra Vlček konečně začít přemýšlet a netradiční vztah kvůli zhoršující se situaci opravdu raději ukončit.

Co psal Ondra Vlček 13letým holkám? 1

VIDEO: Youtubera Ondru Vlčka prý zmlátil bratr 13leté přítelkyně! Je na brutálních záběrech skutečně on?

Přijde vám vztah Ondry Vlčka v pořádku?

FOTO: 13letá přítelkyně youtubera Ondry Vlčka sdílela po jejich rozchodu tento děsivý vzkaz! Co opravdu znamená?

reklama