Youtubeři

27. března 2019 14:40

redakce Prima Lajk

FOTO: 13letá přítelkyně youtubera Ondry Vlčka sdílela po jejich rozchodu tento děsivý vzkaz! Co opravdu znamená?

Kontroverzní youtuber se rozešel se svou nezletilou přítelkyní. Jak na celou situaci ovšem reaguje ona?

Vztah 22letého youtubera Ondry Vlčka s teprve 13letou dívkou řešil v uplynulých dnech u nás snad celý internet. Na internetovou hvězdičku se svalila vlna brutální kritiky a mnozí se ho nebáli označit za pedofila. Ondra Vlček se nejdříve snažil vztah nesmyslně obhajovat, před dvěma dny ovšem podlehl tlaku společnosti i rodičů a s nezletilou holkou se naštěstí rozešel.

Tedy lépe řečeno, dali si pauzu do jejích 15 let. I když mnozí pak jeho rozhodnutí kvitují, další mu příliš nevěří a myslí si, že se pár bude i nadále potají stýkat. I přesto se zdá, že se tato kauza chýlí ke konci. Vlčkova nyní už bývalá přítelkyně ovšem nenese celou situaci vůbec dobře.

Ze sociálních sítí už v den rozchodu vymazala, ostatně stejně jako on, všechny jejich fotky. V InstaStories pak k jejich rozchodu napsala: „Mějte si názor, jaký chcete. Už je mi tady všechno jedno.“ Na svůj profil pak napsala ještě mnohem mrazivější a děsivější vzkaz se slovy “Už tady nechci být.“ Dívka tím měla na mysli sociální sítě, na kterých se v posledních dnech zřejmě ocitla pod obrovským tlakem a od mnoha lidí si zde asi nepřečetla nic hezkého. Z jejích smutných slov je zkrátka jasné, že ji celá kauza velice zasáhla a nemůže se nejspíš s koncem vztahu smířit. Mnozí se pak po těchto slovech bojí, že dívka udělá nějakou hloupost. To se ale, doufejme, opravdu nestane.


Přečtěte si také