návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

FOTO: Nečekaný zvrat! Youtuber Ondra Vlček se rozešel s 13letou přítelkyní. Co bylo poslední kapkou?

Opravdu kontroverzní vztah youtubera s nezletilou dívkou ztroskotal?
Vydáno: 26.03.2019
Ondra Vlček a jeho 13letá přítelkyně.
Autor: Instagram.com/OndraVlcek Ondra Vlček a jeho 13letá přítelkyně.

Youtuberský svět poslední dny žije kontroverzním vztahem 22letého youtubera Ondry Vlčka s 13letou dívkou. Neobvyklý vztah se dostal do hledáčku nejen slavných yotuberů, ale také mnoha médií. Lidé pak Vlčkovi nadávali a označovali ho dokonce za pedofila. Těmto obviněním se ovšem youtuber bránil. Tvrdil, že k sexu mezi nimi nedošlo, jedná se o romantický dětský vztah a ani jejich rodiče údajně nemají problém. Jenže nyní přišel zvrat, který od youtubera nečekal asi nikdo.

Na svém Instagramu v pondělí večer oznámil, že se s dívkou rozchází. Tedy tak trochu. Dávají si totiž podle jeho slov pauzu, dokud nebude dívce 15 let. Uvědomili si, že se vztahem udělali chybu. Onou poslední kapkou, která rozhodla, pak nebyl pouze tlak tisíců lidí, ale zejména rodičů. Původní slova o tom, že jsou se vztahem v pohodě tak asi nebyla úplně pravdivá.

Ondra Vlček si dává s přítelkyní pauzu. 1
Autor: Instagram.com/Ondra Vlček Ondra Vlček si dává s přítelkyní pauzu. 1

Vlček ovšem stále trvá na tom, že k sexu mezi nimi nedošlo. Podrobnosti o jejich “pauze“ pak řekne ve svém následujícím videu. Youtuber pak ze svého Instagramu smazal všechny jejich společné fotky. Zdá se tedy, že tlak, zejména na mladou dívku, byl opravdu enormní a oběma došlo, že není vhodné s románkem pokračovat. Tedy aspoň zatím. I když těžko říci, zda se youtuber k holce po více jak roce odloučení opravdu vrátí.

Chodí youtuber s 13letou holkou? 2

VIDEO: 22letý youtuber Ondra Vlček chodí s 13letou holkou a lidé mu nadávají do pedofila! Opravdu už spolu měli sex?

Co psal Ondra Vlček 13letým holkám? 1

VIDEO: Tyhle úchylné zprávy prý psal youtuber Ondra Vlček 13letým holkám! Opravdu je ale pedofil?

Článek je zařazen v: Ondra Vlček , rozchod , youtuber , pedofil , přítelkyně , nezletilá dívka , holka , reakce , nezletilý

reklama