Youtubeři

25. března 2019 14:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tyhle úchylné zprávy prý psal youtuber Ondra Vlček 13letým holkám! Opravdu je ale pedofil?

Kauza okolo youtubera Ondry Vlčka a jeho nezvyklého vztahu i nadále pokračuje!

Taryho průšvihy už jsou na youtuberské scéně out, nyní jede neobvyklý vztah Ondry Vlčka! Asi tak by se dala s humorem shrnout aktuální kauza čím dál známějšího youtubera, jenž se na sociálních sítích chlubí vztahem s 13letou dívkou. Lidé vztah 22letého týpka s nezletilou mírně řečeno nechápou a mnozí mu nadávají do pedofila. On se ovšem brání tím, že jeho partnerka je mentálně mnohem vyspělejší a jedná se o dětský romantický vztah. K sexu pak podle jeho slov rozhodně nedošlo.

Jenže tlak na jeho osobu i nadále stoupá a s dalším obviněním přišel méně známý youtuber vystupující pod pseudonymem Kuře. Ten tvrdí, že aktuální přítelkyně rozhodně není první nezletilou, na niž to Vlček zkoušel. Podle youtubera už si Ondra dříve psal s jeho 14letou známou a naznačuje, že rozhodně nebyla jediná. Ve svém videu pak předkládá konverzaci, v níž to Vlček na 14letou dívku zkouší. A ano, nejsou to úplně zprávy, které 22letý kluk normálně píše nezletilé.

Lidé tak Vlčkovi i nadále nadávají a útoky o pedofilii neustávají. Těžko ovšem říct, jestli Kuře mluví pravdu a nechce se na aktuální kauze spíše přiživit. Pravost zpráv může Vlček asi jednoduše napadnout a je asi na každém z vás, jestli tomuto obvinění uvěříte. Pořád se navíc ozývají hlasy, že celá situace je jen youtuberovým zvráceným prankem. Co si tedy o těchto zprávách a šíleném vztahu myslíte vy?


Přečtěte si také