Co psal Ondra Vlček 13letým holkám? 1
Autor: Ondra Vlček Co psal Ondra Vlček 13letým holkám? 1

VIDEO: Youtubera Ondru Vlčka prý zmlátil bratr 13leté přítelkyně! Je na brutálních záběrech skutečně on?

Publikováno: 27.03.2019
Kauza ohledně vztahu Ondry Vlčka s 13letou holkou pokračuje. Před pár dny youtuber prohlašoval, že je to normální, pak se rozešli a teď prý dostal nakládačku od bratra jeho 13leté (teď už snad) expřítelkyně.
Ondra Vlček - profil
Ondra Vlček
Ondra Vlček je jedním ze "služebně" mladších youtuberů, jenž svou kariéru začal až na začátku roku... Přečíst celé

reklama

Youtuber Ondra Vlček (22) nedávno přiznal, že chodí s 13letou holkou Veronikou. Ve videu vysvětloval, že není sám moc vyspělý, že se svojí 13letou láskou žádný sex nemá a doslovně „nedělají nic, co dělat nemohou“. Dorazil to pak vyjádřením, že spolu mají dětský romantický vztah. Přiznejme si, že to je už v jeho 22 letech pro dospělého muže poněkud divné. Na videu prohlásil, že jeho ani její rodiče proti tomu vůbec nic nemají a nevidí v tom problém.

Tomu ale většina lidí neuvěřila a začali mu nadávat do pedofila. Ondra pak o 4 dny později natočil video, kde řekl, že už spolu se svojí 13letou přítelkyní nechodí, že si dali pauzu a budou spolu chodit až v momentě, kdy dívka dovrší 15 let a budou moct dělat „všechno“. Spíš to ale vypadalo, že se chtěl nějak skrýt před zraky veřejnosti, když se objevil ve zprávách a na reakčních kanálech mnoha youtuberů.

Před pár hodinami se objevila zpráva, že Ondru někdo viděl, jak se prochází se svojí 13letou přítelkyní po městě i přesto, že oficiálně prohlásil, že si dají pauzu. Na Instagramu se poté objevilo video, ve kterém má brácha 13leté Veroniky mlátit Ondru Vlčka a ten pak uteče pryč. Ještě je vidět, jak ho jeho přítelkyně brání… Není ještě úplně jasné, zda jde skutečně o youtubera, vývoj událostí a dlouhé černé vlasy dívky by tomu nasvědčovaly… Co na to říct, rodina 13leté holky s tím asi zase tak v pohodě nebyla.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ondra Vlcek vs bracha te borky

Příspěvek sdílel uživatel @ vlckovarealita,

 

 

Ondra Vlček a jeho 13letá přítelkyně.

FOTO: Nečekaný zvrat! Youtuber Ondra Vlček se rozešel s 13letou přítelkyní. Co bylo poslední kapkou?

Co psal Ondra Vlček 13letým holkám? 1

VIDEO: Tyhle úchylné zprávy prý psal youtuber Ondra Vlček 13letým holkám! Opravdu je ale pedofil?

reklama