Ondra Vlček
Autor: youtube.com/Duklock Ondra Vlček

VIDEO: Osobní zpověď Ondry Vlčka! Co si nenáviděný youtuber opravdu myslí o svých videích?

sis. Publikováno: 14.09.2020
Známý reakční kanál a velmi častý kritik Ondry Vlčka, který si říká Duklock, pozval youtubera na upřímný rozhovor o jeho kontroverzních videích.
Ondra Vlček - profil
Ondra Vlček
Ondra Vlček je jedním ze "služebně" mladších youtuberů, jenž svou kariéru začal až na začátku roku... Přečíst celé

reklama

Kdo by neznal poslední dobou stále častěji skloňovaného youtubera Ondru Vlčka, který odjakživa točil poměrně kontroverzní tvorbu pro malé děti. Všechno ale vyvrcholilo jeho vztahem s 13letou Veronikou, která sice postupně o trošku zestárla, ale pak se spolu s Ondrou stejně rozešli. Nejslavnějším párem internetu, který dělí velký věkový rozdíl, se tak nestali. Zanedlouho po rozchodu s Veronikou, které se prý v jejích patnácti letech už moc nechtělo natáčet s Ondrou nicneříkající a směšná videa – čemuž se moc nelze divit –, pak Ondra namísto toho, aby se poučil, pokračoval v bizarních tématech videí dál. Zakončil to výsměšným videem, kde předstíral, že chodí se svým kamarádem a ještě mu navíc oholil vlasy.

Nenávist vůči Vlčkovi se v posledních dnech hodně vystupňovala a youtuber Duklock, který pravidelně natáčí reakce na youtubery a poté je v dobré víře kritizuje, pozval Ondru Vlčka k sobě na rozhovor, aby mohl vysvětlit všem divákům, proč vlastně takovou šílenou tvorbu dělá a stále v ní pokračuje. Ondra sice přiznal, že si většinou uvědomuje, že má fakt špatné nápady, ale prý nedovede ani ve svých 23 letech domyslet důsledky, které budou jeho videa mít. Prý za vším vidí hlavně čísla a sledovanost. Společně s Duklockem si povídali o jeho dosavadní tvorbě a musel dokonce zareagovat na svoje vlastní videa, která už v minulosti natočil a má je veřejně na internetu. Jestli se chcete pobavit, tuhle podívanou si rozhodně nenechte ujít. Vlček projevil rozhodně určitou sebereflexi, že se ale změní, tomu moc nevěříme.

 

 

Youtuber Ondra Vlček se rozešel s přítelkyní. 1

Ondra Vlček se rozešel s 15letou holkou! Proč se nejšílenější youtuberský pár rozpadl?

Vlček

VIDEO: Ondra Vlček se vyjádřil ke své trapné parodii na homosexuály! Na co se vymluvil?

reklama