Youtuber Ondra Vlček se rozešel s přítelkyní. 1
Autor: youtube.com/Ondra Vlček Youtuber Ondra Vlček se rozešel s přítelkyní. 1

Ondra Vlček se rozešel s 15letou holkou! Proč se nejšílenější youtuberský pár rozpadl?

MilanR. Publikováno: 21.08.2020
Jeden z nejkontroverznějších párů současnosti je minulostí. A tentokrát už to prý opravdu není fake.
Ondra Vlček - profil
Ondra Vlček
Ondra Vlček je jedním ze "služebně" mladších youtuberů, jenž svou kariéru začal až na začátku roku... Přečíst celé

reklama

Ondra Vlček patří bez pochyby mezi nejkontroverznější youtubery současnosti, který má snad více hejtrů než fanoušků. A kromě jeho podivných videí za to může zejména jeho vztah s přítelkyní Verčou. S ní začal dnes 23letý youtuber chodit v jejích 13 letech. Vlček na sebe tenkrát seslal mediální smršť, lidé mu nadávali do pedofila a napadl ho dokonce i bratr mladé dívky.

Jenže i přes obrovskou kontroverzi a nějaké ty údajné rozchody, jimž ale stejně nikdo moc nevěřil, spolu dvojice i přes nezletilost Veroniky zůstala. Naopak ještě všechny provokovali např. líbajícími videi na TikToku. A když už bylo Verče konečně 15, přišly trapné pranky o jejím těhotenství. Jenže jak se zdá, i této podle jejich dřívějších slov velké lásce je přece jen konec. A tentokrát to nevypadá na fake!

 

 

O rozchodu informovala Veronika na svém Instagramu, kde ho později potvrdil i Vlček. Ani jeden z nich se ovšem k situaci příliš nevyjadřuje. Mladá dívka na InstaStories poprosila fanoušky a hejtry, aby jí už kvůli tomu nepsali a dali jí klid. Zároveň ale dodává, že důvodem rozchodu byly časté hádky a fakt, že si zkrátka nerozuměli. Holka ale dlouho sama nezůstala. Už nyní totiž sdílí na Instagramu fotky s novým přítelem a mluví o něm jako o další velké lásce.

Ondra Vlček se zatím k celé situaci příliš nevyjadřuje, již brzy by však mělo vyjít video s jeho vyjádřením. Stále se však okolo jejich rozchodu objevují pochybnosti a kvůli jejich minulým rádoby prankům si mnoho hejtrů myslí, že se jedná o další jejich podvrh. A ani my bychom se tomu vlastně nedivili. Na druhou stranu vyjádření Veroniky a skutečnost, že se oba zatím rozešli spíše potichu, nahrávají tomu, že tentokrát by mohl být jejich rozchod skutečný a nejkontroverznější pár českého internetu je zřejmě opravdu minulostí. I když – u těchto dvou člověk nikdy opravdu neví.

Ondra Vlček

VIDEO: Ondra Vlček prohlásil, že čeká se svou 15letou přítelkyní miminko! Je to další hloupý vtip?

Ondra Vlček

VIDEO: Holce youtubera Ondry Vlčka je konečně 15! Jak to spolu oslavili?

reklama