Ondra Vlček se rozešel s 15letou holkou! Proč se nejšílenější youtuberský pár rozpadl?

Jeden z nejkontroverznějších párů současnosti je minulostí. A tentokrát už to prý opravdu není fake.

Ondra Vlček patří bez pochyby mezi nejkontroverznější youtubery současnosti, který má snad více hejtrů než fanoušků. A kromě jeho podivných videí za to může zejména jeho vztah s přítelkyní Verčou. S ní začal dnes 23letý youtuber chodit v jejích 13 letech. Vlček na sebe tenkrát seslal mediální smršť, lidé mu nadávali do pedofila a napadl ho dokonce i bratr mladé dívky.

Jenže i přes obrovskou kontroverzi a nějaké ty údajné rozchody, jimž ale stejně nikdo moc nevěřil, spolu dvojice i přes nezletilost Veroniky zůstala. Naopak ještě všechny provokovali např. líbajícími videi na TikToku. A když už bylo Verče konečně 15, přišly trapné pranky o jejím těhotenství. Jenže jak se zdá, i této podle jejich dřívějších slov velké lásce je přece jen konec. A tentokrát to nevypadá na fake!

O rozchodu informovala Veronika na svém Instagramu, kde ho později potvrdil i Vlček. Ani jeden z nich se ovšem k situaci příliš nevyjadřuje. Mladá dívka na InstaStories poprosila fanoušky a hejtry, aby jí už kvůli tomu nepsali a dali jí klid. Zároveň ale dodává, že důvodem rozchodu byly časté hádky a fakt, že si zkrátka nerozuměli. Holka ale dlouho sama nezůstala. Už nyní totiž sdílí na Instagramu fotky s novým přítelem a mluví o něm jako o další velké lásce.

Ondra Vlček se zatím k celé situaci příliš nevyjadřuje, již brzy by však mělo vyjít video s jeho vyjádřením. Stále se však okolo jejich rozchodu objevují pochybnosti a kvůli jejich minulým rádoby prankům si mnoho hejtrů myslí, že se jedná o další jejich podvrh. A ani my bychom se tomu vlastně nedivili. Na druhou stranu vyjádření Veroniky a skutečnost, že se oba zatím rozešli spíše potichu, nahrávají tomu, že tentokrát by mohl být jejich rozchod skutečný a nejkontroverznější pár českého internetu je zřejmě opravdu minulostí. I když – u těchto dvou člověk nikdy opravdu neví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také