návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Holce youtubera Ondry Vlčka je konečně 15! Jak to spolu oslavili?

Ondru Vlčka všichni kritizovali za jeho vztah s nezletilou přítelkyní. Teď je jeho holce konečně 15 let, takže už by neměli mít důvod.
Vydáno: 02.06.2020, sis
Ondra Vlček
Autor: youtube/Ondra Vlček Ondra Vlček

Když se před dvěma lety youtuber Ondra Vlček přiznal veřejně k tomu, že chodí s 13letou holkou, tak ho měl celý internet za vyvrhele. Říkal, že je ve vývoji trochu opožděný a že si s tehdy ještě třináctiletou Veronikou rozumí. Od té doby, co ho všichni prohlašovali za pedofila, ale už uběhla nějaká doba a zatím Ondra natáčel se svojí přítelkyní videa. V minulosti už třeba mluvili ve videu o tom, kdy chtějí mít svatbu a kolik chtějí mít dětí. Tohle video ale Ondra zase rychle vymazal. Nedávno vyšlo video, kde oslavuje se svou Veronikou její patnácté narozeniny a pořádně se u toho culí. Můžete hádat proč. V komentářích ho ale většina lidí kritizuje a jeho video schytalo už přes 7 tisíc dislajků. 

 

Článek je zařazen v: Ondra Vlček , Veronika , 13letá holka

reklama