TopStar

10. října 2017 11:00

Jiří Kubeš

Já jsem tanečník typu improvizátor! Bolek Polívka na natáčení seriálu Černé vdovy

9. 10. 2017 TOP STAR: Bolek Polívka na natáčení seriálu Černé vdovy tančí americké tango a alkohol v tom není

Bolek Polívka tančí nejraději se svou ženou Marcelou a nejlíp ve chvíli, kdy má v sobě něco na kuráž. Ale na natáčení seriálu Černé vdovy dal americké tango bez kapky alkoholu. Musel!

Bolek Polívka v roli tanečníka a Petr Čadek v roli tanečního mistra. Tak to je další scéna nového seriálu Černé vdovy, který televize Prima právě připravuje. „Těším se. Já už jsem nějaký věci dělal...Hraju v podstatě sám sebe, tak to snad nebudu kazit.“ říká s úsměvem Čadek.

A jelikož v tanečníka se promění i Bolek, tak jsem se ho museli zeptat jestli vlastně umí tančit? „Já jsem tanečník typu improvizátor. Já jsem měl taneční ve škole ve Vizovicích a ona si mě vybrala naše paní učitelka, ona byla malinkatá, abych s ní předváděl ty tance. Já jsem se trochu ostýchal, připadal jsem si jako modřín vedle jahodí, byl jsem taková pomůcka pedagogická“ směje se herec.

Jak ale dále přiznává, taneční umění se mu pak náramně hodilo. Skýtalo prý spoustu možností, jak se v pozici tělo na tělo blíže seznámit. Dodává také, že dnes už potřebuje k tanci trochu povzbudit. Například sklenkou dobrého vína: „Rádi tancujeme s Marcelkou, potřebuju k tomu ale trochu kuráže, takže se osvěžím vínem. Jsou to ale spíš takové variace, a pak se zase vracíme unaveni ke stolu a zase se posilujeme.“ A kdo to tak nemá, že?

Sdílejte článek