Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Finalistka České Miss: Kdo je Kateřina Balušková? (Top star video)

nadvori. Publikováno: 21.02.2015
Po roce opět skončí vláda nejkrásnější dívky Česka. Ta svou korunu předá nové královně. Česká Miss pod vedením nové majitelky Marcely Krplové, dokáže, že nejde jen o soutěž krásy, ale také inteligence, důvtipu a šarmu.

reklama

Jednou z finalistek České Miss je i Kateřina Balušková. Kateřina absolvovala spolu s ostatními finalistkami soustředění, při němž se dozvěděla mimo jiné, jak je na tom se svým módním vkusem.

Děvčata se od stylisty Jana Pokorného dozvěděla například i to, že základním „stavebním“ materiálem každého šatníku je hladké spodní prádlo v neutrálních barvách. Další věc, které by měla každá žena v šatníku mít, jsou bílá trička a tílka.

„Pokud se Kateřina stane novou miss, rozhodně se za ni nebudeme muset stydět,“ říká stylista, který ji měl možnost celý týden pozorovat.

Kateřina pracuje v zahraničí jako modelka. Je to výhoda, nebo ne pro soutěž Miss? „Každá modelingová zkušenost je dobrá. Víte, jak chodit, jak se usmívat, jak se prezentovat ve společnosti,“ dodává Katka.

Odjet do zahraničí se Katka rozhodl a poté, co dokončila školu, zemřel jí tatínek a skončil její dlouholetý vztah. „Potřebovala jsem začít nový život,“ zavzpomínala.

Iv

 

Finálový večer České Miss můžete můžete živě sledovat na televizi Prima 28. března

 

Mohlo by vás zajímat:

Modelka Veronika Kašáková napsala knihu o svém životě

Veronika Kašáková radí finalistkám České Miss 2015: Holky, buďte přirozené!

Finalistky České Miss 2015 na probíhajícím soustředění trochu mrznou...

Česká Miss 2015: Finalistky se dozvěděly tipy, jak si udržet krásnou postavu

 

 

Další videa najdete ZDE.

reklama