Videa

21. února 2015 19:50

Ivana Nádvorníková

Finalistka České Miss: Kdo je Kateřina Balušková? (Top star video)

Po roce opět skončí vláda nejkrásnější dívky Česka. Ta svou korunu předá nové královně. Česká Miss pod vedením nové majitelky Marcely Krplové, dokáže, že nejde jen o soutěž krásy, ale také inteligence, důvtipu a šarmu.

Jednou z finalistek České Miss je i Kateřina Balušková. Kateřina absolvovala spolu s ostatními finalistkami soustředění, při němž se dozvěděla mimo jiné, jak je na tom se svým módním vkusem.

Děvčata se od stylisty Jana Pokorného dozvěděla například i to, že základním „stavebním“ materiálem každého šatníku je hladké spodní prádlo v neutrálních barvách. Další věc, které by měla každá žena v šatníku mít, jsou bílá trička a tílka.

„Pokud se Kateřina stane novou miss, rozhodně se za ni nebudeme muset stydět,“ říká stylista, který ji měl možnost celý týden pozorovat.

Kateřina pracuje v zahraničí jako modelka. Je to výhoda, nebo ne pro soutěž Miss? „Každá modelingová zkušenost je dobrá. Víte, jak chodit, jak se usmívat, jak se prezentovat ve společnosti,“ dodává Katka.

Odjet do zahraničí se Katka rozhodl a poté, co dokončila školu, zemřel jí tatínek a skončil její dlouholetý vztah. „Potřebovala jsem začít nový život,“ zavzpomínala.

Iv

Finálový večer České Miss můžete můžete živě sledovat na televizi Prima 28. března

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.


Přečtěte si také