Muž se zapálil v Česko Slovensko má talent!
Autor: archiv FTV Prima Muž se zapálil v Česko Slovensko má talent!

VIDEO: Hrůza v Talentu! Soutěžící se zapálil přímo na pódiu. Co se mu nakonec stalo?

Publikováno: 05.09.2019
V novém dílu Česko Slovensko má talent zažijí diváci i porota nečekané chvíle děsu. Opravdu byla tahle ohnivá show v plánu?

reklama

Už druhý týden můžete na obrazovkách televize Prima sledovat nový ročník oblíbené soutěže Česko Slovensko má talent. A jako každý rok, i tentokrát dorazí několik soutěžících, kteří porotě v čele s Jakubem Prachařem a Jaro Slávikem vyrazí dech. A ne vždy to bude zrovna příjemné. Jednu doslova horkou chvilku zažijí tento týden, kdy se jim přijde představit španělský tanečník a performer Moises vystupující pod jménem Mui Moi Show.

Ten si pro ČSMT připravil opravdu divokou a netradiční show, při které došlo i na šílené triky s ohněm. A při jednom z nich Moises dokonce celý vzplanul a diváci několik vteřin nemohli popadnout dech! Jak jeho zapálení nakonec dopadlo? Jednalo se o část jeho show, nebo nepovedený trik?

To se dozvíte už v zítřejším díle Česko Slovensko má talent od 20.15 na Primě!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (2): ČSMT 2019 (2) – Muy Moi Show oheň

reklama