Extrém

26. září 2017 16:16

redakce Prima Lajk

10 nejšílenějších webových stránek, které byste NIKDY neměli navštívit!

My vás varovali.

Možná to nevíte, ale internet je zlé místo. Jak moc? Inu, docela dobrý obrázek byste si mohli udělat například navštívením následujících deseti webových stránek. Má to ale jeden háček. Přesně tyhle stránky byste totiž nikdy navštívit neměli! A to jednoduše proto, že vám na nich hrozí seriózní ublížení na zdraví.

10. White Enamel

Herní stránka, která není pro slabší povahy. V této hře procházíte starým opuštěným domem a snažíte se doufat, že je to pořád jenom hra, a ne už realita. Pokud nemáte rádi horory, nedoporučujeme.

9. Plane Crash Info

Jestli si něco nechcete nikdy hledat, tak jsou to poslední letecké nehody. Nekrmte tu paranoii!

8. Bestgore

Tahle stránka je tak drsná, že její zakladatel musel dokonce jít do vězení. Jestli nechcete být šokováni a do smrti poznamenáni, nenavštěvujte.

7. Death Map

Od chvíle, kdy se přihlásíte, vám začnou na mapě vyskakovat červené a zelené puntíky. Zelené jsou pro narození. Červené pro smrt.

6. Death Date

Stránka, která lidem říká, kdy přesně umřou. Stačí vyplnit několik detailních osobních informací a pak už si jen počkat, jaké datum vám stránka vyhodí. A kdybyste náhodou zapomněli, můžete si nastavit i pravidelné připomínání.

5. The Fifth Nail Exposed

Joseph E. Duncan III. je sériový vrah, který aktuálně stále sedí ve vězení. Posílá však rukou psané poznámky jednomu ze svých zvrhlých fanoušků a ten je překládá do online podoby na jejich společný blog. Netřeba dodávat, že tohle čtení způsobuje nevolnost.

4. Death Row Information

Veškeré informace o lidech, kteří čekají na popravu nebo už byli v minulosti popraveni. Stránka je exkluzivní pro americký stát Texas a můžete se například i dočíst, jaká měl kdo poslední slova. Ale proč byste to dělali?

3. Joy of Satan

Samozřejmě nesmíme zapomenout na Satana. Tahle stránka je věnovaná uctívačům Satana a to je tak vše, co vám o ní řekneme, protože je až příliš děsivá na to, abychom ji skutečně navštívili.

2. Darwin Time

Ošklivá a nepřehledná stránka zaznamenávající veškeré konspirace, jaké lidi kdy napadly. Jelikož není nikým kontrolovaná, obsahuje i velmi nechutné obrázky.

1. Human Leather

A to nejhorší na konec. Tahle stránka nabízí přesně to, čeho jste se podle názvu obávali. Produkty vyrobené z lidské kůže, kterou dobrovolníci darovali před svou smrtí. Je to odporné, stránka pochází z Velké Británie, nejprodávanější jsou dle všeho pásky, a jestli nechcete být na doživotí psychicky poznamenaní, tak ji nikdy, NIKDY nenavštěvujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také