Extrém

8. května 2015 17:03

Lucie Průchová

10 věcí, po kterých ženy OPRAVDU touží - Ty by neuhodl ani Mel Gibson!

Svět by byl překrásný, kdyby některé věci mezi nebem a zemí fungovaly jinak, než fungují. Všechny holky a ženy světa by byly podstatně spokojenější a šťastnější. A co je to, co by ženy chtěly, a nikdy mít nebudou?

1. Přecpat se večer zmrzlinou, až by se vám dělaly boule za ušima a nepřibrat ani jedno deko. Dokážete si to představit? Sednout si večer k bedně vyndat si z mrazáku celý kýbl zmrzliny, celou jí do sebe natlačit a ráno vlézt na váhu a být na tom stejně jako ráno před tím anebo co třeba o nějaké to deko méně.

2. Zrušit gravitaci to je asi blbost, tak alespoň aby nepůsobila na naše prsa. No, nebyla by to paráda, kdybychom měli ve čtyřiceti stejně bujný a pevný dekolt jako ve dvaceti? Samozřejmě bez push-upky, která je naší nedílnou součástí už několik desítek let.

3. A co třeba vlasy - nebylo by super, kdyby nám odrůstající vlasy rostly přímo obarvené? Anebo ještě líp, co kdyby ženám nikdy vlasy nešedivěly, vždyť nemusí být přeci spravedlnost vždy a většině chlapů jejich šediny vlastně sluší, to se ale o ženě dá říci málokdy.

4. Pak tady máme náš problém s chloupky. Takže, co takhle už konečně vymyslet depilaci, která by nebolela a hlavně by byla jen jedna. Poprvé a naposled - Nádherná představa!

5. Mít v sobě nějaké chytřejší a ovládající se druhé já, které nám zabrání vzít telefon, když jde náš kluk na kafe s kámoškou a dlouho se neozývá. Ten červík, co nám hlodá v hlavě by měl být v zárodku zadušen!

6. Alkohol je někdy náš dobrý kámoš, holky, ale to je jen zdání, protože náš dobrý kámoš by z nás přeci nikdy neudělal nevzhlednou, otahanou holku, která si ovšem připadá buď nejpřitažlivější ze všech žen v okolí, nebo si hraje na roztomilého diblíka a pak je tady ještě varianta sebelítostivé naivky.

7. A co mít doma zrcadlo, které nám řekne, co si vzít na sebe. Které věci zkombinovat a které radši okamžitě vyhodit. Ale podle pravdy, ne, jako náš přítel, který na vše řekne, jo, dobrý a pak se plazí kanálem, aby nebylo znát, že patříme k němu.

8. Tohle nepřekoná nic – šatní skříň, ve které najdete vždy to, po čem zrovna toužíte a co v daném okamžiku potřebujete! To by každé ženě ušetřilo půlku jejího života, vždyť najít ve svém šatníku každý den něco nového je jak v pohádce. A ani by to nemuselo vypadnout z oříšku.

9. A pak tady máme další věc, která není moc spravedlivá, v porovnání světa žen a mužů. A to je otázka, kolik máme času na to, abychom se stali rodiči. Proč existuje něco, jako jsou biologické hodiny a proč se to opět týká více žen než mužů? Žena, která by chtěla udělat kariéru, vlastně nemá šanci na to, mít vlastní dítě, jelikož než udělá školu a prosadí se, je jí něco mezi 40 a smrtí a podle lékařů rodit první dítě po čtyřicítce není úplně nejlepší nápad. Ale muži si vlastně mohou pořídit miminko se svou mladou ženou klidně v osmdesáti.

10. Ale tohle, to je fakt pecka! Zelenina, která chutná jako čokoláda a stále má tolik kalorií jako zelenina? Vždyť, co si budeme nalhávat, jestli si některý z mužů myslí, že ženy touží po jejich přízni, tak omyl pánové! Jediné, po čem žena OPRAVDU touží, je cpát se od rána do večera a nepřibrat ani deko :-D

Sdílejte článek

Přečtěte si také