Extrém

5. října 2017 16:50

redakce Prima Lajk

11 nejodpornějších věcí, které lidé dělají na veřejnosti a vám se z nich chce zvracet

Jestli něco z toho děláte, měli byste se vážně zamyslet.

Existují lidé, kteří provádějí nechutné věci tak dokonale, že u lidí se základy etikety a slušného chování vyvolávají pocit studu. A že je opravdu hodně odporných věcí, které na veřejnosti bezostyšně dělají. Takže prosím vás, pokud jste nedej bože jedním z nich, pamatujte na to, že jsou kolem vás lidé, které to ponižuje. Tady je 12 nejnechutnější věcí, kterým byste se opravdu měli v blízkosti ostatních lidí vyhnout.

1. Dloubání v nose

Opravdu vám nepřijde nic divného na tom, že si dáte na veřejnosti prst do nosu a poctivě vybíráte „holuby“? Dělejte to prosím doma, ale ne před lidmi.

2. Škrábání na intimních partiích

Myslíte, že vás nikdo nevidí? Omyl. Můžete si být jistí, že téměř pokaždé, kdy se necítíte pohodlně a zkoušíte obratně propašovat ruku do vašich kalhot, se najde alespoň jeden obličej, který si toho všimne a tváří se znechuceně.

3. Čuchání k podpaží

Pocení je naprosto normální, to bez debat. Čuchání k podpaží na veřejnosti ale může být opravdu nechutný nápad. Pokud máte pocit, že se potíte moc, noste u sebe deodorant. Nikdy ale nezkoušejte jak zapácháte a co z vás cítí ostatní. Nikdy!

4. Prdění

Lidé se otáčejí kolem dokola, aby zjistili, odkud pochází ten hluk a smrad. I přesto, že je tento proces přirozený a svým způsobem neovladatelný, je skutečně nevkusný. Zkuste třeba aspoň popojít trochu mimo lidi.

5. Čůrání na veřejnosti

Máte potřebu? Dobrá, ale proč se musíte uchýlit zrovna tam, kde je největší riziko výskytu lidí? Proč si nenajdete nějaké dobře skryté místo, když už v blízkosti není záchod. Uvědomte si, že zahanbujete nejen sebe, ale i ostatní.

6. Olizování prstů

Jistě. To jídlo bylo zatraceně dobré. Je ale nutné si při něm zašpinit prsty obou rukou a pak si je navíc ještě u jídla všechny pečlivě olíznout? Věřte nám, je to trapné a pro ostatní i dost nechutné.

7. Kýchání

Kýchání je nahodilý fyziologický jev, který prostě ovlivnit nejde. Odkud ale pochází zvyk nezakrývat si při něm ústa? Kýchnutí přímo někomu do obličeje je opravdu jedna z nejodpornějších věcí na tomto seznamu. Tak prosím, ruku před pusu.

8. Vytahování zbytků ze zubů párátkem

Pokud po jídle v restauraci máte pocit, že máte něco mezi zubama, párátko je první volbou. A co takhle vydolovat to z vaší pusy a pak to zanalyzovat, zatímco ostatní sedí u stolu? Někteří lidé by si měli uvědomit, že to opravdu nikoho nezajímá, ba naopak, spíše pohoršuje.

9. Sex

Pokud lidé nemají možnost okamžitě odejít někam na pokoj a začnou se muchlovat na veřejnosti, pro lidi decentní natolik, že by to nikdy před ostatními nedělali, se to stává vyloženě ohyzdností. Je třeba myslet na to, že i když podobné věci nedostávají do rozpaků vás, ostatní lidi ano. Opravdu s tím nemůžete počkat na doma?

10. Plivání

Než vystrčíte hlavu z okýnka auta a odplivnete si, měli byste si uvědomit, že za vámi jedou další auta. A přesně směrem k nim míří vaše vznášející se slina, která vyvolá naprostý odpor a znechucení, ať už přistane kdekoliv.

11. Zvracení

Zvracení je další věcí, kterou příliš ovlivnit nemůžete. Pokud ale cítíte, že by to mělo přijít, opatřete si nějaký pytlík. Nejste na světě sami. Jen si představte, že sedíte v autobuse a někdo před vámi pozvrací, když ne váš, tak aspoň sedačky a podlahu před vámi. Znáte horší pocit?

Sdílejte článek

Přečtěte si také