Extrém

28. července 2015 17:09

redakce Prima Lajk

11 tipů, jak nepodělat první rande. Jinak už druhé nebude

Vrátily jste se ze schůzky a už v tu chvíli jste věděly, že můžete začít hledat nanovo? Recept na šťastný život nemáme, ale pár triků, jak nepodělat, co se dá, nabídnout můžeme.

Nevkládejte do toho moc nadějí. Ta umírá jako poslední, je lepší, když pojde až na několikáté schůzce.

Nemelte. Je sice dobré přihodit pár historek (vybírejte ty, kde jste nebyly moc opilé), ale že máte babičku v Boskovicích, tetu v Jeseníku a strejdu v Chebu si nechte na později.

Historky. Kde všude jste běhaly nahý, nevyjmenovávejte, koneckonců chcete běhat nahý u něj doma.

Nepřehánějte to s přípravou. Jednak to nebudete vy, protože to prostě přeženete, a potom kdo se chce na schůzce cítit jak na maškarním.

Nepřežeňte to s voňavkou. Je jasný, že z práce nestíháte a sprcha odpoledne je luxus, ale půllitru parfému to nezachrání, bohužel.

Nepijte jak duhy. Pokud dotyčný pije, máte volnou zábavu (a patrně z toho konečně bude láska na první pohled), jinak si radši nejdřív nenápadně zjistěte, jaký vztah k alkoholu vaše rande má. Jestli je úplný abstinent, necháme na vás, zda má smysl se s ním dál bavit.

Nemluvte o tématech, o kterých víte houby. Že Bridget Jonesová nevěděla, kde leží Německo, není v reálném světě vůbec roztomilé.

Neprovádějte křížový výslech. Nikdo se nechce na prvním rande cítit jako na kriminálce. To si schovejte, až budete mít jistotu, že vám nezdrhne první tramvají nebo taxíkem.

Peprnosti nechte na později. Je sice dobré naznačit, že nejste úplná frigida a proti spojení těl i duší rozhodně nic nemáte, ale vyvarujte se toho, aby si o vás myslel, že jste rajda ze čtvrté cenové. Stačí decentně naznačit a pak zase hrát slušňačku.

Při loučení nedávejte moc najevo, že máte zájem. To je stejně děsivé jako „Miluju tě“.

Nezamilujte se. Ono v tom moři je ještě dost ryb a třeba tahle byla zkažená (to ale zjistíte až na druhém a pak dalším a dalším rande).

Sdílejte článek
Štítky Německo rande běhání Cheb schůzka Boskovice půllitr Jeseník randění Bridget Jonesová historka Nahý