Extrém

26. června 2017 12:48

redakce Prima Lajk

12 překvapivých rozdílů mezi randěním s krásnou a průměrnou holkou! Na tohle myslete, až budete balit sexbombu

Dokážeme vám, že dostat sexy bohyni nemusí být až tak nemožné.

Většina žen má jednu nebo dvě věci, které vytvářejí její vlastní jedinečný sexappeal. Zdá se ale, že dokonce ani ty naprosto průměrné ženy nemají problém najít si někoho, s kým by randily nebo chodily. Znáte to, vnímání krásy je individuální a podobně... Existuje ale pár zásadních důvodů, proč byste se měli přestat zahazovat s „pětkou“ a začít si radši s „desítkou“. A pokud se vám stává, že se v baru blížíte ke krásné holce a přemýšlíte, jestli u ní máte stejné šance jako u průměrné, máme pro vás 12 věcí, které vás přesvědčí, že se možná bojíte zbytečně.

1. Nesuďte ji předem podle vzhledu

Někteří muži si myslí, že je bezpečnější vybrat si méně okouzlující ženu s tím, že i ona bude mít nižší nároky. Dělat podobné závěry je ale nováčkovská chyba!

2. Kontrolujte svoje ego

Nikdo nemá rád povýšenecké chování. Předpokládejte tedy, že když to není jen průměrná holka, ocení, když se podobným projevům vyhnete. Taková sexy kočka totiž pozná mužské ego na míle daleko.

3. Vyhněte se „balicímu“ stupni expert

Možná si myslíte, že průměrné holky nejsou zvyklé na to, že je muži oslovují. Mýlíte se. Muži, kteří na ně používají obvyklé balicí taktiky, budou dost překvapení, jak rychle selžou.

4. Postupujte opatrně

I když to neřeknou nahlas, i hodně sexy holky potřebují ujištění, že jsou dobré a berete je vážně.

5. Nevynášejte ji do nebes

Ženy mají různé kombinace vlastností, vnitřních i vnějších. Málo známým tajemstvím je, že krásné ženy často nechtějí být oslavovány jako supermodelky.

6. Přeskakování kroků nefunguje

Muži předpokládají, že krásné ženy nedělají první kroky a čekají, až je někdo sbalí. Seberte proto odvahu a oslovte ji.

7. Nechte se mile překvapit

Muži mají často tendenci držet se dál od krásných žen, protože mají strach z neúspěchu. Za pokus nicméně nic nedáte. Krásné ženy se, stejně jako ostatní, opravdu zajímají i o víc než jen o vzhled.

8. Zachycujte signály

Je snadné předpokládat, že krásné ženy jsou nedostupné. Kde je ale pravda? Ony samy se takhle nevnímají. Vnímejte proto její řeč těla, podle které poznáte, jestli mají náladu na flirtování.

9. Co holky chtějí?

Myslíte, že všechny sexy ženy chtějí stejně přitažlivého alfa-samce? Zkuste se zamyslet znovu. Pravdou je, že oceňují upřímnost stejně jako průměrné ženy, skromnost je prostě základ.

10. Važte si souhlasu

S krásou často přichází sebedůvěra, mnozí se ale mylně domnívají, že sebedůvěra rovná se namyšlenost. Krásné ženy tak paradoxně můžou být otevřenější konverzaci právě kvůli nedostatku sebedůvěry.

11. Nehledejte v odmítnutí nic osobního

Muži, kteří jsou odmítnutí krásnými ženami, si možná myslí, že je to jen proto, že si vybrali příliš velké sousto. Pravdou je, že dotyčná nejspíš ani nepomyslela na váš a svůj vzhled. Nejspíš v tom hrálo roli něco úplně jiného, takže není třeba, abyste se tím zbytečně trápili.

12. Vzhled opravdu není všechno

Jaké je největší tajemství krásných dívek? Jejich vzhled je pro ně málokdy prioritou. Každý muž, který někdy nějakou z nich dostal, ví, že klíčem úspěchu je zacházet s nimi jako s normálními lidmi.

A jak to mají holky? Co se stane, když sbalí mladšího kluka? Podívejte se na komiksy ze života v naší galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také