Extrém

29. května 2015 13:46

Tereza Javorová

12 sexy věcí, které obvykle v reálu vůbec sexy nejsou

Ve filmu vypadá tak sexy, když rozpálený pár ze sebe slízává šlehačku, Channing Tatum dělá striptýz nebo si muž se ženou natáčejí svoje milostné hrátky. V reálném životě tyhle věci ale vůbec sexy nejsou. Nastává po nich ta trapná chvilka ticha a úpěnlivá prosba, aby se to už nikdy víckrát nestalo.

Věci, které jen vypadají, že jsou sexy:

1. Naolejovaná těla – naolejovaná prsa nebo lesknoucí se stehna vypadají sice sexy, ale s prvním dotykem vám z ruky vyklouznou jako slizký úhoř a ještě to pořádně mlaskne. Nemluvě to zamaštěném povlečení a oblečení.

2. Padesát odstínů šedi – slibovali jste si od toho hodně. Kdo četl knížku, byl napjatý ještě víc. Bude film na rozdíl od knihy alespoň trochu sexy? Co všechno ukážou? Nebudu moct pak usnout? Budu to chtít vidět znovu? Kdo viděl, odpoví si sám...

3. Lízání lízátka – či sexy okusování banánu může vyvolat různé asociace, ale prvoplánovost takového aktu je tak trapná a průhledná, že na veškeré erotičnosti ztrácí.

4. Pánský striptýz – ženy se už nedočkavě těší na červenec, kdy v kinech opět bude Channing Tatum bez kalhot a předvede sexy striptýz. Jenže každá žena, které její kamarádky nadělily na rozlučku se svobodou striptéra, se vám s lítostí svěří, jaké to bylo trapné zklamání, při kterém se málem hanbou propadla (i za striptéra).

5. Tanga – tři niti v řiti nevypadají žalostně pouze na vypracovaném a pevném zadečku. Vždycky ale budou víc sexy vykrojené kalhotky, které nepřipomínají tkaničky od bot.

6. Předehra s jídlem – nastříkat se šlehačkou, pomatlat se čokoládou nebo si na nahé tělo rozprostřít sushi jako Samantha v Sexu ve městě a pak to všechno slízat a sníst. Zní to pěkně, ne? Realita je však krutá. Upatlané končetiny, lepivé ruce a absolutní ztráta libida.

7. Sex na pláži – písek se vám dostane VŠUDE, kameny zase tlačí, slaná voda štípe. Tečka.

8. Sex vestoje – přitlačit ji ke zdi, ať už zezadu nebo zepředu, vypadá ve filmu nebo i na pouhé fotce tak rajcovně! Technické provedení je ale krapet složitější, pokud nedisponujete superdlouhým přirozením nebo dívka není drobná a kompaktní, kterou si můžete vzít do ruky a ve vzduchu si ji přehazovat, jak zrovna potřebujete.

9. Sex v přírodě – není to komfortní. Potřebujete klidný plácek, tlustou deku, plácačku na komáry a pinzetu na klíšťata. Ovšem pokud se předtím nenastříkáte repelentem. Po jediném olíznutí nastříkané kůže vás ale chuť na sex rychle přejde.

10. Sex ve vodě – ať už to je bazén, vířivka nebo jen vana, bude to tam drhnout. A hodně. Těla ztrácejí přirozenou lubrikaci a ve vodě to prostě neklouže.

11. Rozepnutá košile – pokud nejste Johnny Depp nebo David Beckham, hluboko rozepnutá košile ohalující vaši mužnou, chlupatou hruď a zub na kůži, který máte pověšený kolem krku, rozhodně není sexy.

12. Domácí porno – natočit si svoje sexuální hrátky se může zdát vzrušující a konečně uvidíte, jak u "toho" vypadáte. Ve skutečnosti to vidět OPRAVDU nechcete. Jinak nedostanete na sex chuť dalších pár měsíců. Zato se vaše video možná po hádce s partnerem stane virální na internetu.


Přečtěte si také