Extrém

28. června 2017 13:51

redakce Prima Lajk

12 věcí, které vám projdou, jenom když jste sexy. V čem mají ošklivky smůlu?

Život je mnohem tvrdší, když vám příroda nenadělila.

Spousta lidí se utěšuje tím, že ta pravá krása leží uvnitř. Zkuste tohle říct příště, až se budete ucházet o práci modelky nebo třeba herce. Někdy je vnější krása opravdu zásadním faktorem, podle kterého vás ostatní lidé hodnotí. Stejně tak potom v životě existují situace, které vám projdou jenom v případě, že jste sexy. Jaké to jsou? To vám v následujících bodech popisují uživatelé Redditu:

1. Být zločinec. Pamatujete na toho krásného kriminálníka, jehož fotka kdysi obletěla celý internet?

2. Otravovat cizí lidi při čtení. Většinou jsem sprostý na všechny, kteří mě v kavárně vyruší. Teda kromě atraktivních dívek.

3. Když řeknete, že jste oškliví. Pokud je to pravda, najednou je všem ve vašem okolní trapně. Pokud jste ale krásní, všichni se budou moci přetrhnout, aby vám dokázali opak.

4. Flirtování. Když flirtujete a jste ošklivý, je to téměř sexuální obtěžování.

5. Když jste špatní ve své práci. Sexy lidem toho projde mnohem víc.

6. Při lhaní. Z nějakého důvodu se hezkým lidem mnohem snáze věří při všem, co říkají.

7. Při prdění. Jednou si u nás ve škole krásná holka prdla a všichni se smáli a někdo ji dokonce i objímal. Později toho dne si prdla tlustá holka a všichni byli znechucení.

8. Když jste hloupí. Protože jste krásní, pořád máte v životě čím zaujmout. Pokud jste ale oškliví a hloupí, jste jednoduše v háji.

9. Při mrkání. Když na vás svůdně bude mrkat prsatá blondýna, asi má větší šanci na úspěch, než když to bude zkoušet stokilový kluk s uhry na tvářích.

10. Když si sundáváte tričko.

11. Když jste divní. Divní a škaredí lidi většinou nemají moc přátel a lidi se jim obecně vyhýbají. Pokud jste ale krásní a divní, lidé mají za to, že je to roztomilé.

12. Když jste tiší. Tichý a ošklivý kluk je samotář. Tichá, ale pěkná dívka je chytrá.

A teď z jiného soudku, tihle lidé vám dokážou, že život je mnohem větší zábava, když vám na ničem nezáleží:

Sdílejte článek

Přečtěte si také