Extrém

2. května 2016 14:51

Tereza Javorová

13 věcí, které okamžitě uděláte, když byste rázem zbohatli

Říká se, že za peníze si štěstí nekoupíš. Ale je lepší brečet v limuzíně než na autobusový zastávce. Co byste stoprocentně udělali, kdyby jste nečekaně přišli k hodně velké sumě peněz? Ta představa není úplně špatná!

1. Dáte výpověď v práci – a řeknete šéfovi od plic, co si o něm myslíte. Kolegy pozvete na panáka.

2. Poletíte na luxusní dovolenou – nejlíp soukromým letadlem, s láhví šampusu a jen kreditkou. Všechno potřebné si koupíte na místě.

3. Koupíte si ty krásné a předražené boty – splníte si holčičí sen a koupíte si ty nejkrásnější boty na světě, které by vám i Carrie Bradshaw záviděla. Chlapi zase vypláznou naditou kapsu za luxusní ciferníky na ruku.

4. Vlastně začnete strašně utrácet – nakupování se stane vaší vášní. Přestanete se koukat na cenovky a suverénně vyrazíte po těch obchodech, před kterými jste se dřív styděli zavázat si tkaničku.

5. Zaplatíte za kámoše v baru – budete grand a všechny pozvete na panáka. Těm nejlepším kámošům pak zaplatíte noc lásky v bordelu.

6. Nebo raději uspořádáte obrovkou párty – nebudete ale škudlit a uspořádáte párty ve stylu Velký Gatsby nebo Dana Bilzeriana.

7. Dáte něco na charitu – ukonejšíte svoje svědomí a dáte něco na nemocné děti nebo opuštěné psy. Každý holt neměl to štěstí jako vy.

8. Stane se z vás gurmán – od téhle chvíle už chcete pít jen to nejvalitnější víno, jíst to nejlepší jídlo a ty nejdelikátnější speciality.

9. Vrátíte peníze rodičům – jejich výčitky, že jim dlužíte peníze, které jste místo na učebnice tenkrát utratili za chlast, jim se štědrým dýškem vrátíte. A ještě jim zaplatíte voucher na welness pobyt na Šumavě. Ať máte chvíli klid.

10. Nakoupíte si spoustu techniky – sice ji moc neumíte ovládat, ale nenovější počítač od Applu, létající dron a našlapané stereo prostě musíte mít.

11. Pořídíte si super fáro – bez toho to přece nejde, ne?

12. Přestěhujete se – i když nejspíš pořád nemáte na vlastní ostrov, koupíte si krásný byt či barák s x-počtem pokojů, terasou, bazénem, domácí posilovnou i saunou. Co naplat, že tam budete bydlet sám/sama. Někdo na vyhřátí postele se s vaším stavem účtu vždycky najde.

....

13. Přestěhujete se znovu. Autobusem zpátky k rodičům, protože vám došly všechny prachy.


Přečtěte si také