Extrém

13. února 2015 13:14

redakce Prima Lajk

240 stehů po kousnutí OD PSA. Tahle holčička přežila zázrakem. Co miminko na Klatovsku?

Na Klatovsku došlo k nešťastné události, kvůli které třítýdenní miminko leží v nemocnici s krvácením do mozku. Pes plemene československý vlčák si s ním možná chtěl jen hrát. Tragédie rozbouří velké debaty. Co si myslíte VY?

Patří psi do domácnosti k dětem? A kteří ano a kteří ne? Československý vlčák podle zkušených chovatelů podobným způsobem, jakým kousl dítě do hlavičky, přenáší svá mláďata. Teoreticky nemusel přímo útočit, ale jen si hrát.

Na druhou stranu. Ukážeme vám Mayzee Jo. Tady je, podívejte se blíž na její tvářičku. Samá jizva (fotografii těsně po útoku se redakce rozhodla nezveřejnit... ačkoliv na internetu je jednoduše k nalezení – zkrátka... nezvládli jsme se přes to přenést).

Když bylo holčičce osmnáct měsíců, napadl ji stafordšírský bulteriér, který patřil kamarádce její matky. Mayzee zachránili lékaři tvář díky 240 stehům, při útoku vdechla čtyři vlastní zuby... Stačila vteřina a doma se odehrával horor.

Děvčátko má tvář zjizvenou, lékaři museli udělat 240 stehů

Pokaždé, když se třeba na Facebooku zeptáme, co si myslíte o psech a dětech v jedné domácnosti (a tím nemyslíme jen veké psy, ale i menší plemena), rozbouří se velká diskuse. Tak tentokrát můžete i hlasovat:

a za každý smysluplný názor, který bude mít hlavu a patu, v komentářích díky.

Sdílejte článek
Štítky pes plemena domácnost Facebook vlčák okres Klatovy československý vlčák steh Stafordšírský bulteriér

Přečtěte si také